Sea of Thieves 1.05 Güncellemesi Yayınlandı! Güncelleme Notları

Microsoft ve Rare bugün korsan temalı açık dünya oyunu Sea of Thieves için yeni bir güncelleme yayınladı. işte Sea of Thieves güncelleme notları;

Yama notlarına göre bu son güncellemeyle birlikte Sea of Thieves’ın kullanıcı arayüzü epey geliştiriliyor, Skeleton Fort ya da Bounty Quest Skeletons’daki sorunlar düzeltiliyor. Aynı zamanda yeni Sea of Thieves yamasıyla birlikte oyundaki pek çok irili ufaklı hata da ortadan kalkıyor. Bilindiği gibi bazı ağ problemleriyle karşılaşıldığında istemcide sorunlar yaşanıyor ve ardından çöküyordu. Bu durum ortadan kalkarken, Xbox One ve PC sürümlerinde optimizasyon da yapıldı.

Sea of Thieves’in 1.05 güncellemesi toplamda 1.25GB boyutunda. Aynı zamanda yamayı indirmek için ek işlem yapmanıza da gerek kalmayacak. Eğer oyun bilgisayarınızda yüklüyse, bir dahaki sefer Windows Store’a giriş yaptığınızda güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”16009″]

Uzun süredir merakla beklenen ve co-op ağırlıklı olarak oynanan Sea of Thieves, geçtiğimiz ay 20 Mart 2018 tarihinde satışa çıkmıştı. Unreal Engine ile geliştirilen yapım içerik eksikliği sebebiyle yer yer eleştiriler alsa da, görünüşe göre güncellemelerle işler yoluna girecek.

Sea of Thieves 1.05 Güncellemesi Yayınlandı! Güncelleme Notları

Kaynak

Göz atın:   Xbox Live Gold Şubat 2020 Oyunları Belli Oldu
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu