TeknoDiot
     
     
     

Scode, App Store’da Yerini Aldı!

Scode, App Store'da Yerini Aldı!

Scode App, ilgi alanınıza göre oluşturulmuş senaryolarla kodlamayı size öğreten bir mobil uygulama. 

Lise arkadaşlarının birlikte olan bu proje çok tutuldu. Tabi şimdilerde Üniversite öğrencileri. kendi yazılımlarınızı yapmayı eğlenceli bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor.  İlgi alanını seç ve programlama öğrenmeye başla mantığı ile yola çıkan Scode uygulaması Google Play Store‘da 10 binden fazla indirme sayısına ulaşmıştı.

Scode, App Store'da Yerini Aldı!

Scode ekibi App Store için kollarını sıvamıştı. App Store’da yerini alan Scode uygulaması yazılımı kolay ve iyi öğrenmeyi amaçlayan iPhone, iPad kullanıcıları için büyük bir olanak sağlamakta.  Değişen Dünya’da üretici dehalardan biri olabilirsiniz. Scode uygulaması tamamen ücretsiz şekilde indirip hemen kod yazmayı öğrenebilirsiniz. Artık Scode, iOS cihazlar için kullanımda. iOS cihazlar için App Store’dan Scode uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Android kullanıyorsanız Google Play Store‘dan hemen buradan indirebilirsiniz. Scode ekibini canı gönülden tebrik ediyoruz.

Scode, App Store'da Yerini Aldı! Scode, App Store'da Yerini Aldı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone X, Türkiye’de Ön Siparişte: Fiyatı Şok Edecek!

Buğra Noyan

Instagram ve Facebook Siyasi Reklamlara Karışmayacak!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy A91 ve Galaxy A90 5G Gün Yüzüne Çıktı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.