TeknoDiot
     
     
     

SAS’tan Ücretsiz Online Sertifika Eğitimi

SAS’tan Ücretsiz Online Sertifika Eğitimi

SAS, Veri Analitiği Uzmanı Yetiştiren Prestijli Online Sertifika Programını Türkiye’de Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Erişime Sundu.

Gelişmiş analitik ve yapay zekada dünya lideri olan yazılım devi SAS, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) ile birlikte hayata geçirdikleri “Dijital Teknoloji Geliştiriciler” projesi kapsamında önemli bir adım attı. Geleceğin meslekleri arasında yer alan veri analitiği uzmanı yetiştirmek amacıyla SAS® Yazılımı Sertifikalı Genç Profesyoneller adlı oldukça prestijli online sertifika programını Türkiye’de erişime açtı.

Türkiye’nin her yerinden tüm Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerinin tamamen ücretsiz olarak yararlanabileceği sertifika programına buradan kayıt yapılabiliyor.

SAS Yazılımı Sertifikalı Genç Profesyoneller adlı online sertifika programı, Türkiye’nin dijitalleşme sürecinde öne çıkmasını sağlayacak yetişmiş insan gücü açığının kapatılmasında önemli bir rol oynaması beklenen “Dijital Teknoloji Geliştiriciler” projesinin önemli bir ayağı olarak kabul ediliyor. Sertifika programı yüzlerce gencin Veri Analitiği alanında uzmanlaşarak, yeni bir kariyer fırsatı yakalamasını sağlayacak. SAS yazılımlarını kullanmayı öğrenecek ve SAS sertifikası alacak olan gençlerin, geleceğin meslekleri arasında yer alan veri analitiği uzmanı olarak SAS profesyoneli arayan şirketlerde çalışma fırsatı yakalayacak.

Sertifika eğitiminin online olması zaman ve mekan sınırını ortadan kaldırarak, bireylerin kendi programını oluşturmasına izin veriyor. Online kayıt olduktan sonra SAS’ın akademik amaçlı programını indirecek olan öğrenciler e-öğrenme sınıflarında gerekli bilgileri edinecek, çevrimiçi web seminerlerinde ise; SAS uzmanlarına akıllarına takılan soruları sorabilecek, güncel bilgileri, ipuçlarını edinecek ve altın değerinde tavsiyeler kazanacaklar. Programın tüm aşamalarını tamamladıktan sonra sertifika sınavına girecek olan öğrenciler, sınavı başarıyla geçmeleri durumunda sertifika almaya hak kazanacaklar.

SAS Hakkında

Analitikte dünya lideri olan SAS, yenilikçi yazılımlar ve hizmetler ile Türkiye’de 22 yıldır faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. “THE POWER TO KNOW” anlayışıyla hizmet sunan SAS, dünyadaki müşterilerine veriyi bilgiye dönüştürmeleri için güç ve ilham vermektedir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türkiye’nin İlk Teknoloji Girişimleri Mağazası Açıldı!

Buğra Noyan

Ulusal Programlama Yarışmasına Geri Sayım Başladı

Buğra Noyan

Elon Musk’tan 3.Havalimanı Girişimi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.