SanDisk’ten Dünyanın En Küçük 1 TB USB Bellek!

sandiskten-dunyanin-en-kucuk-1-tb-usb-bellek-teknodiot

CES 2018 tüm hızıyla devam ederken bir çok teknolojik cihaz tanıtılmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen USB bellek üreticisi olan SanDisk’ten dünyanın en küçük 1 TB kapasiteli USB bellek geldi.

SanDisk’in 1 TB USB sürücüsü dünyanın en küçük USB belleği. Yeni tanıtılan akıllı telefon ve tablet gibi ürünlerde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan USB Type-C portuda SanDisk’in bu 1 TB kapasiteli küçük USB belleğinde de yer almakta. SanDisk’in bu 1 TB USB-C belleği, şirketin gelecek yıllarda odaklanacağı ürünler hakkında ipuçları veriyor diyebiliriz.

SanDisk olmayan bir şeyi üretmedi, 2 TB kapasiteye sahip olan Kingston DataTraveler Ultimate GT kapasite açısında daha iyi ancak boyut açısından SanDisk bir tık ilerde. Ancak, ürün halen prototip olduğu için şirket tarafından fiyat ve çıkış tarihi hakkında hiç bir açıklama yapılmadı. SanDisk bu belleği piyasa sürmesi ile birlikte raflarda 350 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Artık insanlar bu tür küçük şeyleri yanlarında taşımak istiyor. 1 TB için kocaman hard disk değilde bu USB belleği taşıyabilirler. Bu imkanı sağlayan cihazların boyutları ise küçülüyor.

Buğra Noyan1134 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember me Lost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register