SanDisk’ten Dünyanın En Küçük 1 TB USB Bellek!

CES 2018 tüm hızıyla devam ederken bir çok teknolojik cihaz tanıtılmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen USB bellek üreticisi olan SanDisk’ten dünyanın en küçük 1 TB kapasiteli USB bellek geldi.

SanDisk’in 1 TB USB sürücüsü dünyanın en küçük USB belleği. Yeni tanıtılan akıllı telefon ve tablet gibi ürünlerde gittikçe yaygınlaşmaya başlayan USB Type-C portuda SanDisk’in bu 1 TB kapasiteli küçük USB belleğinde de yer almakta. SanDisk’in bu 1 TB USB-C belleği, şirketin gelecek yıllarda odaklanacağı ürünler hakkında ipuçları veriyor diyebiliriz.

SanDisk olmayan bir şeyi üretmedi, 2 TB kapasiteye sahip olan Kingston DataTraveler Ultimate GT kapasite açısında daha iyi ancak boyut açısından SanDisk bir tık ilerde. Ancak, ürün halen prototip olduğu için şirket tarafından fiyat ve çıkış tarihi hakkında hiç bir açıklama yapılmadı. SanDisk bu belleği piyasa sürmesi ile birlikte raflarda 350 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Artık insanlar bu tür küçük şeyleri yanlarında taşımak istiyor. 1 TB için kocaman hard disk değilde bu USB belleği taşıyabilirler. Bu imkanı sağlayan cihazların boyutları ise küçülüyor.

Göz atın:   Beş Kameralı Huawei Mate 40 Pro Ortaya Çıktı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu