TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Samsung’un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı!

Samsung’un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı!


Samsung’un bir çok mobil uygulaması Google Play Store’da yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de Samsung email uygulaması.

Akıllı telefon pazarında büyük bir yer edinen ve bu pazarda sürekli milyonlara ulaşan bir markadan bahsediyoruz. Samsung ‘un geliştirdiği e-posta uygulaması Play Store‘da 100 milyon indirme rakamını aştı. Şunu demekte fayda var. Samsung’un Google Play Store‘da yer alan Samsung E-Posta uygulaması sadece Samsung akıllı telefonlarında değil diğer markalı akıllı telefonlarda da kullanılmaktadır. Diğer akıllı telefonlarda da indirilebilir durumda.

Play Store’da Samsung E-Posta Rekor Kırdı!

Samsung’un E-Posta uygulamasını en çok tercih edildiği tarafta şu özelliklerin yer almasıdır. POP3IMAP ve Exchange ActiveSync desteği de sağlıyor. Samsung E-Posta, reklam içermeyen ve ücretsiz bir uygulama olarak bizlere sunuluyor. Samsung'un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı! Samsung Mail uygulamasını Android telefonunuza indirmek için tıklayın.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bill Gates, Microsoft’tan İstifa Etti

Buğra Noyan

League of Legends’in 10. Yılına Özel Geliştiricisi Riot Games Yeni Projelerini Duyurdu

Umut Bilgen

n11, Yeni Volkswagen Golf Satıyor!

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.