Samsung'un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı! - TeknoDiot.com

Samsung’un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı!

Abone Ol 

Samsung’un bir çok mobil uygulaması Google Play Store’da yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de Samsung email uygulaması.

takipçi satın al
takipçi satın al

Akıllı telefon pazarında büyük bir yer edinen ve bu pazarda sürekli milyonlara ulaşan bir markadan bahsediyoruz. Samsung ‘un geliştirdiği e-posta uygulaması Play Store‘da 100 milyon indirme rakamını aştı. Şunu demekte fayda var. Samsung’un Google Play Store‘da yer alan Samsung E-Posta uygulaması sadece Samsung akıllı telefonlarında değil diğer markalı akıllı telefonlarda da kullanılmaktadır. Diğer akıllı telefonlarda da indirilebilir durumda.

Play Store’da Samsung E-Posta Rekor Kırdı!

Samsung’un E-Posta uygulamasını en çok tercih edildiği tarafta şu özelliklerin yer almasıdır. POP3IMAP ve Exchange ActiveSync desteği de sağlıyor. Samsung E-Posta, reklam içermeyen ve ücretsiz bir uygulama olarak bizlere sunuluyor. Samsung'un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı! Samsung Mail uygulamasını Android telefonunuza indirmek için tıklayın.

 

Göz atın:   Samsung, Galaxy A Serisinin İlk 5G Telefonu Tanıtıldı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu