TeknoDiot.com
   
     

Samsung’un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı!

Samsung'un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı! Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Samsung’un bir çok mobil uygulaması Google Play Store’da yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de Samsung email uygulaması.

Akıllı telefon pazarında büyük bir yer edinen ve bu pazarda sürekli milyonlara ulaşan bir markadan bahsediyoruz. Samsung ‘un geliştirdiği e-posta uygulaması Play Store‘da 100 milyon indirme rakamını aştı. Şunu demekte fayda var. Samsung’un Google Play Store‘da yer alan Samsung E-Posta uygulaması sadece Samsung akıllı telefonlarında değil diğer markalı akıllı telefonlarda da kullanılmaktadır. Diğer akıllı telefonlarda da indirilebilir durumda.

Play Store’da Samsung E-Posta Rekor Kırdı!

Samsung’un E-Posta uygulamasını en çok tercih edildiği tarafta şu özelliklerin yer almasıdır. POP3IMAP ve Exchange ActiveSync desteği de sağlıyor. Samsung E-Posta, reklam içermeyen ve ücretsiz bir uygulama olarak bizlere sunuluyor. Samsung'un E-Posta Uygulaması Play Store’da Rekor Kırdı! Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri   Samsung Mail uygulamasını Android telefonunuza indirmek için tıklayın.