Samsung'tan Kötü Haber! - TeknoDiot.com

Samsung’tan Kötü Haber!

Abone Ol 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’dan kötü haber geldi. Samsung CEO‘su Kwon Oh-hyun istifa etti.

takipçi satın al
takipçi satın al

Teknoloji devi Samsung’un CEO‘su Kwon Oh-hyun 2012 yılından bu yana yürüttüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı. 2018’in Mart ayından itibaren Samsung‘daki görevinden ayrılacağını belirten Kwon Oh-hyun, istifasının sebebini ise şirket içindeki “olağanüstü kriz” olarak belirtti.

:: Bitcoin Çıldırdı!

Samsung’un çalışanlarına da bir mesaj gönderildi. “Bu kararı almam kolay olmadı ancak şirket içinde üzerimize yöneltilen suçlamalar ve kriz durumu nedeniyle artık şirketin yeni bir ruh ile tazelenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.” mesajda denilmekte. Samsung şirketinde ki bu krizin nedenlerinden bir tanesi de Samsung‘un kurucusunun oğlu ve Lee Jae-yong‘un rüşvet suçlamasıyla 5 yıl ceza evinde bulunması olabilir.

Göz atın:   Yeni Samsung Galaxy Watch Active n11.com’da Satışta

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu