Samsung'dan Galaxy X Geliyor! - TeknoDiot.com

Samsung’dan Galaxy X Geliyor!

Abone Ol 

Samsung’da dayanamayıp bir Galaxy X modeli getiriyor. Apple’ın tanıttığı iPhone X modeline karşın bir model geliştiren Samsung’un haberine bir bakalım.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung‘un da en çok eleştirilen yanı bu galiba. Neden mi bahsediyoruz? Rakiplerinin akıllı telefon modellerinin isimlerinden esinlenerek neredeyse aynı ismi koyacak cinsten isimler ile piyasaya girince kullanıcılar tarafından baya bir eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Samsung'dan Galaxy X Geliyor!

Samsung‘un katlanabilir telefonu Galaxy X‘in gerçek olduğu hakkında daha bilgiler geldi. Samsung’un ilk olarak katlanabilir telefonunun ismi Foldable olarak ortaya çıkmıştı ancak daha sonra Galaxy X ismi ile gündeme geldi. tamamen esnek bir tasarıma sahip olacağı ve böylece istendiği şekilde eğilip bükülebileceği söylenen Galaxy X, ne zaman görücüye çıkacak henüz hiç bir bilgi yok malesef ancak yakın zamanda kokusu gelir diyelim. Fakat LetsGoDigital’in ortaya çıkarttığı bazı dosyalar, telefonun gerçekliğini ispat etmeye yetiyor.

Galaxy X modelinin kod adı SM-G888 olarak sızdırıldı. Kore Ulusal Radyo Araştırılmaları Kurumu (NRRA) tarafından hazırlanan raporda, model numarasına ek olarak “N0” kodunun da yer aldığı biliniyor.

Göz atın:   Samsung Galaxy Tab A3 XL Sızdırıldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu