teknodiot.com
   
     

Samsung’dan Galaxy X Geliyor!

Samsung'dan Galaxy X Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’da dayanamayıp bir Galaxy X modeli getiriyor. Apple’ın tanıttığı iPhone X modeline karşın bir model geliştiren Samsung’un haberine bir bakalım.

Samsung‘un da en çok eleştirilen yanı bu galiba. Neden mi bahsediyoruz? Rakiplerinin akıllı telefon modellerinin isimlerinden esinlenerek neredeyse aynı ismi koyacak cinsten isimler ile piyasaya girince kullanıcılar tarafından baya bir eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Samsung'dan Galaxy X Geliyor! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung‘un katlanabilir telefonu Galaxy X‘in gerçek olduğu hakkında daha bilgiler geldi. Samsung’un ilk olarak katlanabilir telefonunun ismi Foldable olarak ortaya çıkmıştı ancak daha sonra Galaxy X ismi ile gündeme geldi. tamamen esnek bir tasarıma sahip olacağı ve böylece istendiği şekilde eğilip bükülebileceği söylenen Galaxy X, ne zaman görücüye çıkacak henüz hiç bir bilgi yok malesef ancak yakın zamanda kokusu gelir diyelim. Fakat LetsGoDigital’in ortaya çıkarttığı bazı dosyalar, telefonun gerçekliğini ispat etmeye yetiyor.

Galaxy X modelinin kod adı SM-G888 olarak sızdırıldı. Kore Ulusal Radyo Araştırılmaları Kurumu (NRRA) tarafından hazırlanan raporda, model numarasına ek olarak “N0” kodunun da yer aldığı biliniyor.