Akıllı Telefon HaberleriGiyilebilir Teknoloji HaberleriKampanyaMWC 2019Samsung Haberleri

Samsung’dan Galaxy S9 veya Galaxy S9 Plus Alanlara Sevindirecek Hediye!

Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini “Galaxy UNPACKED” ismindeki etkinlik kapsamında tanıttı. Samsung’dan Galaxy S9 veya Galaxy S9 Plus alanlara sevindirecek hediye!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ön siparişe açıldı ve erkenden alacak kişilere özel Samsung’dan kampanya! Samsung‘un yeni akıllı telefonları Galaxy S9 veya Galaxy S9 Plus modellerinden bir tanesini ön siparişte alan kişilere Samsung Gear Sport Akıllı Saat veya 400 TL değerinde Online Mağaza Hediye çeki hediye!

Ön siparişten Samsung Galaxy S9 veya Galaxy S9 Plus’a sahip olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Gerçekten Samsung Galaxy S9 serisi sağlam geldi diyebiliriz. Bazı yönleriyle Apple’a kafa tutmakta. Samsung Gear Sport akıllı saat ise 1000₺ olduğununda altını çizmekte fayda var diye düşünüyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”12407″] [ilgiliicerik icerik_id=”12291″] [ilgiliicerik icerik_id=”12298″]

Samsung'dan Galaxy S9 veya Galaxy S9 Plus Alanlara Sevindirecek Hediye! Akıllı Telefon Haberleri Giyilebilir Teknoloji Haberleri Kampanya MWC 2019 Samsung Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı