Samsung TV'ye Birden Çok Cihazlara Yansıtma Gelebilir! - TeknoDiot.com

Samsung TV’ye Birden Çok Cihazlara Yansıtma Gelebilir!

Abone Ol 

Kuşkusuz zaten akıllı telefon ekranınızı bir TV‘ye aktarma veya yansıtma özelliğine sahipsiniz. Tabii ki akıllı telefona ve TV’ye de bağlı bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Çoğu kullanıcı için, akıllı telefonunuzun ekranını yayınlamak, sahip olduğunuz her tür akıllı TV ile mümkündür ancak bu sefer, Samsung’un akıllı telefonlarınızı bir TV’ye yayınlamak için daha yararlı bir şeyleri olabileceği anlaşılıyor.

Hollandalı bir yayın LetsGoDigital tarafından yayınlanan raporlara göre, Samsung, yeni bir yazılım özelliği olan Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne bir marka verdi  Samsung Tap View.

Bu yüzden özelliğin adı olarak, akıllı telefon ekranınızı TV’nize yansıtmak veya yansıtmak için basit bir dokunmaya ihtiyacınız var. Temel olarak, Samsung screencasting özelliğini zahmetsiz hale getirmek için çalışıyor gibi görünüyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Samsung TV'ye Birden Çok Cihazlara Yansıtma Gelebilir!

Bu özelliğe ek olarak, birden fazla akıllı telefonu tek bir televizyona yayınlayabilirsiniz. Nasıl çalıştığından emin değiliz ancak yakında resmi olarak tanıtılacaksa umut verici bir özellik olmalı.

Cihazlara özel bir özellik olup olmayacağını bilmesek de akıllı telefon ekranını bir TV’ye yönlendirmeyi tercih eden birçok kullanıcının yararına olması yararlı olacaktır.

Göz atın:   iPhone X Plus'ın Konsepti Ortaya Çıktı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu