Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8’i Gösterdi

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 8, yakın bir zamanda tanıtılacak ancak. Samsung yanlışlıkla Note 8’i gösterdi.

Hakkında bir çok sızıntı haberi çıkan Galaxy Note 8, Samsung tarafından resmi web sitesinde tanıtılmadan yanlışlıkla gösterdi. Teknoloji devi nasıl oluyor da bu kadar basit bir konuyu daha tanıtılmayan telefonunu web sitesinde gösterir. Bizde bu olaya biraz şaşırdık açıkcası.

Galaxy Note 8, Samsung Resmi Web Sitesinde!

23 Ağustos tarihinde düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Note 8’in Samsung’un resmi web sitesinde görücüye çıktı. Sızıntı haberleri ile tasarımı olay olan Note 8’in web sitesi üzerinde ki görseli çıkan sızıntı haberlerini doğrular nitelikte. Gelişmiş S-Pen‘i ve dual kamera kurulumu ile mobil pazarın altını üstüne getirecek gibi. Galaxy Note 8’in fiyatı, 899 ile 999 dolar arasında olması bekleniyor. Android Nougat işletim sistemi ile gelecek.

Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi

 

Göz atın:   Galaxy Z Flip'in Tasarımı Nasıl Ortaya Çıktı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu