«
Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 8, yakın bir zamanda tanıtılacak ancak. Samsung yanlışlıkla Note 8’i gösterdi.

Hakkında bir çok sızıntı haberi çıkan Galaxy Note 8, Samsung tarafından resmi web sitesinde tanıtılmadan yanlışlıkla gösterdi. Teknoloji devi nasıl oluyor da bu kadar basit bir konuyu daha tanıtılmayan telefonunu web sitesinde gösterir. Bizde bu olaya biraz şaşırdık açıkcası.

Galaxy Note 8, Samsung Resmi Web Sitesinde!

23 Ağustos tarihinde düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Note 8’in Samsung’un resmi web sitesinde görücüye çıktı. Sızıntı haberleri ile tasarımı olay olan Note 8’in web sitesi üzerinde ki görseli çıkan sızıntı haberlerini doğrular nitelikte. Gelişmiş S-Pen‘i ve dual kamera kurulumu ile mobil pazarın altını üstüne getirecek gibi. Galaxy Note 8’in fiyatı, 899 ile 999 dolar arasında olması bekleniyor. Android Nougat işletim sistemi ile gelecek.

Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *