TeknoDiot
     
     
     

Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8’i Gösterdi

Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 8, yakın bir zamanda tanıtılacak ancak. Samsung yanlışlıkla Note 8’i gösterdi.

Hakkında bir çok sızıntı haberi çıkan Galaxy Note 8, Samsung tarafından resmi web sitesinde tanıtılmadan yanlışlıkla gösterdi. Teknoloji devi nasıl oluyor da bu kadar basit bir konuyu daha tanıtılmayan telefonunu web sitesinde gösterir. Bizde bu olaya biraz şaşırdık açıkcası.

Galaxy Note 8, Samsung Resmi Web Sitesinde!

23 Ağustos tarihinde düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Note 8’in Samsung’un resmi web sitesinde görücüye çıktı. Sızıntı haberleri ile tasarımı olay olan Note 8’in web sitesi üzerinde ki görseli çıkan sızıntı haberlerini doğrular nitelikte. Gelişmiş S-Pen‘i ve dual kamera kurulumu ile mobil pazarın altını üstüne getirecek gibi. Galaxy Note 8’in fiyatı, 899 ile 999 dolar arasında olması bekleniyor. Android Nougat işletim sistemi ile gelecek.

Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi Samsung Sitesinde Yanlışlıkla Galaxy Note 8'i Gösterdi

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Gaziemir LG Teknik Servisi

TeknoDiot Bey

Huawei Nova 6 Özellikleri Belli Oldu!

Buğra Noyan

Huawei Mate X2 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.