Samsung Note10 Plus Onaylandı!

Samsung’un 7 Ağustos’ta bir sonraki Galaxy Note telefonunu duyuracak ve Samsung Galaxy Note 10’un amiral gemisi kesinlikle aralarında olacakken, Samsung söylentili Galaxy Note 10 Plus’ı onaylamamıştı ama şimdi görünüşte tesadüfen de olsa göründü.

Phone Arena ve Roland Quandt tarafından tespit edilen Samsung Romanya, Samsung Slovakya ve diğerleri için destek sayfaları, sözde Samsung Galaxy Note 10+. Sözde diyoruz, çünkü sayfaları yazarken yüklenmiyor, ancak Samsung’un onları hızlı bir şekilde indirmesini beklememiz beklendiği gibi sürpriz değil. Yine de, bu durum hem üst seviye Note 10’un hem de son derece küçük bir şüphe duyulan ‘Note 10 Plus’ adının varlığını teyit ediyor, bazı söylentiler bunun yerine Galaxy Note 10 Pro olarak adlandırılıyor.

Samsung Note10 Plus Onaylandı!

Depolama ve renkler

Ek olarak, bu bağlantılar görünüşte hem 256GB hem de 512GB depolama alanlarına sahip modellerden ve şaşırtıcı bir şekilde Android 9 Pie kullandıklarından bahsetti. Muhtemelen renkler, hem bu sayfalardan hem de samsung haberler tarafından tespit edilen diğer URL’lerden, Aura Glow, Aura Black ve Aura White’dan bahsetti.

Samsung, resmi ve kasıtlı olarak telefonu açıklayana kadar sızdırılan bilgileri almaya devam edecektik, ancak bunların hepsinin Samsung web sitelerinde olduğu göz önüne alındığında, bu doğru olabilir.

Bu noktada, 7 Ağustos’ta çok fazla sürpriz olmayabilir, çünkü Galaxy Note 10 serisinin 12GB RAM’e, Snapdragon 855 veya Exynos 9820 yonga setine (bölgeye bağlı olarak) ve üç arasında olduğu söyleniyor ve modele ve hangi söylentilere inandığınıza bağlı olarak beş arka kamera ile satışa sunulacak.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu