«
Samsung Galaxy S9'un Yeni Videosu Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019 Samsung Haberleri

Samsung’un MWC 2018 kapsamında Galaxy S9 ailesini tanıtması bekleniyor. MWC 2018’e az bir zaman kala Samsung cephesinden Galaxy S9 için yeni bir video yayınladı.

25 Şubat tarihinde MWC 2018 kapsamında Galaxy S9 ailesi tanıtılacak. Bu zamana kadar birçok Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus sızıntı haberlerini sizlerle paylaşmıştık. Galaxy S9 kamera ayrıntılarını gösteren mini bir video daha yayınlandı. Yeni yayınlanan video Galaxy S9’un kamerasına dikkat çekiyor. 30 saniyelik bir video olmasına rağmen Galaxy S9’u göstermemeye kararlı olan Samsung, kamera özellikleri bakımından üst düzeyde olacak şeklinde mesaj vermekte aslında.

[ilgiliicerik icerik_id=”11808″]

Samsung Galaxy S9'un Yeni Videosu Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019 Samsung Haberleri

Galaxy S8’e göre Galaxy S9’da daha güçlü bir kamera flaşı olması bekleniyor. Ayrıca şimdilik işlevleri tam olarak ortaya çıkmayan ışıklar ve kamera flaş üniteleri de var. Lafı fazla uzatmadan sizleri yeni yayınlanan Galaxy S9 videosu ile baş başa bırakıyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”11730″]

https://youtu.be/D-EcyYkv-mU


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *