Samsung Galaxy S9'un Yeni Videosu Yayınlandı!

Samsung Galaxy S9’un Yeni Videosu Yayınlandı!

Abone Ol 

Samsung’un MWC 2018 kapsamında Galaxy S9 ailesini tanıtması bekleniyor. MWC 2018’e az bir zaman kala Samsung cephesinden Galaxy S9 için yeni bir video yayınladı.

25 Şubat tarihinde MWC 2018 kapsamında Galaxy S9 ailesi tanıtılacak. Bu zamana kadar birçok Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus sızıntı haberlerini sizlerle paylaşmıştık. Galaxy S9 kamera ayrıntılarını gösteren mini bir video daha yayınlandı. Yeni yayınlanan video Galaxy S9’un kamerasına dikkat çekiyor. 30 saniyelik bir video olmasına rağmen Galaxy S9’u göstermemeye kararlı olan Samsung, kamera özellikleri bakımından üst düzeyde olacak şeklinde mesaj vermekte aslında.

[ilgiliicerik icerik_id=”11808″]

Samsung Galaxy S9'un Yeni Videosu Yayınlandı!

Galaxy S8’e göre Galaxy S9’da daha güçlü bir kamera flaşı olması bekleniyor. Ayrıca şimdilik işlevleri tam olarak ortaya çıkmayan ışıklar ve kamera flaş üniteleri de var. Lafı fazla uzatmadan sizleri yeni yayınlanan Galaxy S9 videosu ile baş başa bırakıyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”11730″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

https://youtu.be/D-EcyYkv-mU

Göz atın:   Samsung Akıllı Telefonlarına Zam Yaptı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu