TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy S9’un En Net Görüntüsü Sızdı!

Samsung Galaxy S9'un En Net Görüntüsü Sızdı!

Samsung’un şuanda piyasada olan en son Galaxy S modeli olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın bir üstü modeli olacak olan Galaxy S9 sızdı!

Samsung‘un yeni nesil amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 modelinin en net görüntüsü sızdırıldı. Şuanda piyasada Samsung’un Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve en son Galaxy Note 8 modelleri ile birlikte piyasada gerçekten güçlü bir şekilde ilerlemekte. Her üç akıllı telefonunda satışları Samsung’u utlu ediyor.

Galaxy S9 Modeli 2018’de Raflarda!

Bir süredir hakkında dedikodular yer alan Samsung Galaxy S9 canlı canlı görüntülendi. Samsung Galaxy S9′a batığımız zaman Galaxy S8 Plus‘ı andırıyor. Galaxy S9 çıkış tarihi ise 2018 yılının ilk dönemlerinde piyasada yer alacak. İnternete sızan Galaxy S9 görselleri çok konuşulacak cinsten.

Samsung Galaxy S9'un En Net Görüntüsü Sızdı!

Galaxy S9’un tasarımına baktığımızda, daha önce söylendiği gibi %90 oranının tutturulacağı anlaşılabiliyor. Samsung Galaxy S9‘un sızan görsellerine baktığımızda üst kısmı ise ahize, sensörler ve ön kamera nedeniyle bir miktar boşluğu korumak durumunda. Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9’un arka kısmının henüz bir sızıntısı gerçekleşmedi. Galaxy S9’un Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy S9'un En Net Görüntüsü Sızdı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei, Google Hizmetlerinin Analoglarını Geliştiriyor

Buğra Noyan

Oyun Akıllı Telefonu Nubia Red Magic 5G, 144 Hz Ekran ile Geliyor

Buğra Noyan

Oppo, ColorOS 7 Güncellemesi Alacak Telefonları Açıkladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.