Samsung Galaxy S9 İçin Yeni Tanıtım Videoları Yayınlandı!

Samsung Galaxy S9 İçin Yeni Tanıtım Videoları Yayınlandı!

Abone Ol 

Samsung’un yakın zaman içinde tanıttığı ve piyasaya sürülen Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için yeni tanıtım videoları yayınlandı. İşte yayınlanan o videolar.

Güney Koreli üretici YouTube üzerinden 3 yeni video yayınladı. Yeni amiral gemisi serisi Galaxy S9 serisinin üyeleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin bir takım özelliklerini ön plana çıkaran bu videoları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”12298″]

Genel olarak bu videolar 45 saniye civarında ve Galaxy S9 serisinin en öne çıkan tarafı da yenilenen kamera performansı tabi ki de. İlk video ağır çekim video özelliğine dikkat çekerken, aynı zamanda kliplerin kolayca düzenlenmesine ve IP68 suya dayanıklılık özelliğine de gönderme yapıyor. Bir diğer video ise bölünmüş ekran modu için ufak bir gösterim yaparken, akıllı telefonun düşük ışıkta fotoğraf çekme yeteneğine de odaklanmakta. Yayınlanan son video ise, Apple’ın iPhone X ile birlikte tanıttığı Animojinin en büyük rakibi olabilecek olan AR Emoji özelliği öne çıkarılmış durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”12291″]

https://youtu.be/9pJFmvvTVSE

[ilgiliicerik icerik_id=”12407″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

https://youtu.be/SPDSoxvFQyo


https://youtu.be/oObsI5DAbmA

Göz atın:   Samsung Galaxy A10 Bluetooth Sertifikası Sızdırıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu