Samsung Galaxy S9, Dünyanın En İnce Çerçevesine Sahip Olacak! - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S9, Dünyanın En İnce Çerçevesine Sahip Olacak!

Abone Ol 

Samsung’un başarılı telefon modellerinden Galaxy serisinin yeni telefonu olacak Galaxy S9 yüksek ekran-gövde oranı ile sunulacak.

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 için yeni söylentiler devam ediyor. Bu sefer SamMobile zor durumda kalıyor. Anonim tarafından söylentiler kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Hatırlarsanız sizlere Galaxy S9’un işlemcisini ne olacağını bir haberimizde duyurmuştuk o habere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9, Dünyanın En İnce Çerçevesine Sahip Olacak!

En İnce Çerçeve Galaxy S9’da Olacak!

İsimsiz bir kaynak Samsung‘un ekran-gövde oranı çok yüksek olacak bir 2018 amiral gemisi çıkaracağını belirtti. Bu isimsiz kaynağın  yayınladığı bilgilere göre ekran-gövde oranı %89 ila %90 arasında olacağı  söyleniyor. peki ya bu terimler ne anlama geliyor  cihazın tümüne karşın ekranın ne kadar yüzey kapladığını size gösterir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Karşılaştırmayla örneklendirmek gerekirse Galaxy S9’un ekran-gövde oranı %84’ün az üstünde olacak ve şuana kadar çıkmış amiral gemilerinden de daha iyi bir kasa oranına sahip olacak. Samsung firması Galaxy S9 için kolları sıvamış durumda.

Göz atın:   Samsung'un Yeni Kablosuz Kulaklığı Galaxy Buds Live Tanıtıldı

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu