TeknoDiot.com
   
     

Samsung Galaxy S9, Dünyanın En İnce Çerçevesine Sahip Olacak!

Samsung Galaxy S9, Dünyanın En İnce Çerçevesine Sahip Olacak! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’un başarılı telefon modellerinden Galaxy serisinin yeni telefonu olacak Galaxy S9 yüksek ekran-gövde oranı ile sunulacak.

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S9 için yeni söylentiler devam ediyor. Bu sefer SamMobile zor durumda kalıyor. Anonim tarafından söylentiler kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Hatırlarsanız sizlere Galaxy S9’un işlemcisini ne olacağını bir haberimizde duyurmuştuk o habere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9, Dünyanın En İnce Çerçevesine Sahip Olacak! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

En İnce Çerçeve Galaxy S9’da Olacak!

İsimsiz bir kaynak Samsung‘un ekran-gövde oranı çok yüksek olacak bir 2018 amiral gemisi çıkaracağını belirtti. Bu isimsiz kaynağın  yayınladığı bilgilere göre ekran-gövde oranı %89 ila %90 arasında olacağı  söyleniyor. peki ya bu terimler ne anlama geliyor  cihazın tümüne karşın ekranın ne kadar yüzey kapladığını size gösterir.

Karşılaştırmayla örneklendirmek gerekirse Galaxy S9’un ekran-gövde oranı %84’ün az üstünde olacak ve şuana kadar çıkmış amiral gemilerinden de daha iyi bir kasa oranına sahip olacak. Samsung firması Galaxy S9 için kolları sıvamış durumda.