TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy S9 Çalışırken Görüntülendi

Samsung Galaxy S9 Çalışırken Görüntülendi

Samsung’un yeni çıkacağı amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinden olan Galaxy S9 modeli çalışırken videoya alındı ve popüler video platformu YouTube’da yayınlandı.

Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisi Galaxy S9 modeli çalışırken görüntülendi. Samsung’un Unpacked etkinliğinde tanıtması beklenen yeni modeli Galaxy S9 ile ilgili yeni bir video ortaya çıktı. Sızdırılan Galaxy S9’un yayınlanan videosuna bakıldığı zaman Galaxy S8 Plus‘e göre biraz daha ince olduğu anlaşılıyor. Bu tür videolu sızıntılar bir zaman sonra firmalar tarafından yayından kaldırılmakta.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Modelleri Yan Yana Sızdırıldı!

Samsung’un yaklaşan Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen Galaxy S9 ve Galaxy S9 modelleri uzun zamandır sızıntıları ile mobil pazarın gündeminde. Samsung’un yeni nesil amiral gemisi Galaxy S9‘a baktığımız zaman Galaxy S8 modelinden tasarımsal olarak pek farkı olmayacağı hemen anlaşılmakta. Samsung’un yeni işlemcisi Exynos 9810 işlemcisi ile cihazın performansı önemli ölçüde arttırılmış durumda. Galaxy S9’a baktığımız zaman 4GB/6GB RAM64GB/128GB dahili depolama alanı seçenekleri yer alacak gibi dururken buna ek microSD desteği mevcut bulunuyor. Samsung Galaxy S9’un 5.65 inç QHD Süper AMOLED570 PPI ekrana sahip olması bekleniyor ve Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelinde başlayan 18:9 oranına da sahip olacak tabi ki.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Gaz Gezenler Sizinle PUGB Oynuyor! (Unlost Ekibi)

Buğra Noyan

İnci Sözlüğün Kurucusu, Serkan İnci Bebeğe Bitcoin Taktı!

Buğra Noyan

Popüler Ekran Yansıtma Uygulaması ‘Duet Display’ Android İçin Kullanıma Hazır!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.