Samsung Galaxy S8'e Yeni Güncelleme Geldi! - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S8’e Yeni Güncelleme Geldi!

Abone Ol 

Samsung’un en yeni telefonu olan Galaxy S8 için yeni bir güncelleme aldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için yayınlanan güncelleme ile kendini yeniledi. Bu güncellemede  de yeni Android sürümü gelmedi  zaten Samsung  yeni işletim sistemi güncellemelerin de gayet sabırlı ve dikkatli davranıyor.

https://teknodiot.com/steamde-windows-7-kullanan-sayisi-artiyor-5570.html

Güncellemenin içeriği güvenlik sorunları ara birim sorunlarının engellenmesi ve hız konusunda optimizasyon oldu. Telefon kullanıcılarının karşılaştığı ekran donması tarzındaki problemler bu güncelleme ile ortadan kalktı denilecek kadar aşağıya çekiliyor.

Güncellemeyi “Ayarlar” ve “Güncellemeleri Denetle” sekmelerinden indirme şansınız mevcut.

Galaxy S8 satışa çıktığından itibaren 20 milyon civarında bir satışa imza attı. iPhone 8 son ay satışları göz önüne alındığında Galaxy S8’i geride bırakmış olsa da Samsung’un sevilen cihazı Galaxy S8 dünya çapında beğenisini sürdürmeye devam ediyor.

Göz atın:   Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus'ın En Net Görselleri Sızdırıldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu