TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Ekran Değişim Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Ekran Değişim Fiyatı Ne Kadar?

Samsung, bugün Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın ekran değişim fiyatlarını açıkladı. Samsung Türkiye’nin fiyatları olduğu söyleyelim.

Bazı akıllı telefon kullanıcıları ekranları kırıldığında zaman zaman bu ekran değişimi pahalıya patlıyor. Samsung’un da Galaxy Note 8‘den önce ki amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin ekranlarının değişimi sizce ne kadar?

Bundan tam 4-5 yıl öncesine kadar 200-300 TL arasında değişen kırılan ekranlar, şimdilerde de uçuk fiyatlarda. Bazı akıllı telefonların ekran değişimi bir yeni akıllı telefon fiyatı olduğu zamanlar var. Şimdilerde de hem dolar kurunun değişim göstermesi ile birlikte hemde ekran teknolojilerinin gelişimi ile birlikte; ortalama 500 TL ila 800 TL arasında bir değişiyor.

Samsung Türkiye’nin açıkladığı 2017 yılı içerisinde geçerli olan fiyatlara göre, Galaxy S8 ekran değişim bedeli 700 TL ve Galaxy S8 Plus modelinin ekran değişim fiyat bedeli ise 750 TL olarak belirlenmiş durumda. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin yanı sıra bir önceki Edge modeli Samsung Galaxy S7 Edge modelinin de ekran değişim fiyatını açıklamış durumda. Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişim bedeli ise tam 650 TL olduğununda altını çizelim.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


A101 Uygun Fiyatlı Honor 8C Satacak!

Buğra Noyan

Türkiye’ye Giriş Yapan TCL, Üç Yeni Akıllı Telefon Tanıttı

Buğra Noyan

HUAWEI Topluluk Platformunu Açtı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.