TeknoDiot.com
   
   

Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları (İndir)

Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları (İndir)

Samsung Galaxy S20 duvar kağıtları yayınlandı.Geçen yıl Kasım ayında, Samsung Galaxy S20’nin (daha önce  S11 olarak geleceği söylentileri) 11 Şubat’ta tanıtılacağı iddia eden bir rapora rastlanıldı.

Sızan resmi bir tanıtım videosu, S20’nin Şubat ayında gerçekten resmi olacağını onayladı. Etkinlik New York veya San Francisco’da gerçekleşecek. Klip, Samsung’un 11 Şubat’ta hangi telefonları açıklayacağından açıkça bahsetmiyor ancak videoda muhtemelen her iki ‘a’ ile harflerin yerini alan “Galaxy” kelimesi yer alıyor ve muhtemelen iki lansmana işaret ediyor.

Birincisi, XDA’dan Max Weinbach’a göre, Galaxy S20 Ultra’nın kamera yumruğuna benziyor.Galaxy S10 sonrası yeni bir sayfa açacak olan firma doğrudan 20’li modeller kullanmaya başlayacak. Serinin üyelerinden Galaxy S20+ 5G, Twitter’da insanların karşısına çıktı. Samsung Galaxy S20 Plus canlı görüntüleri yaklaşmakta olan amiral gemisi serisinin adını onaylıyor ve dört kamera kurulumu ve ortalanmış ekrana gömülü kamerasıyla ortaya koyuyor.

Samsung önümüzdeki birkaç gün içinde bir sonraki amiral gemisi olan Galaxy S20’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy S20 hakkında doğrulanmamış birçok bilgi web’de dönüyor. Sızıntılar, lansman tarihine yaklaştıkça daha sık görülüyor. Benzer şekilde, bir dizi resmi Galaxy S20 duvar kağıdı ve video duvar kağıdı, XDA Developers’taki insanlarımız aracılığıyla geldi.

Samsung Galaxy S20 + ekranın etrafında ince çerçeveler alacak. Bir selfie kamerasına uyum sağlamak için ekranda ortada konumlandırılmış bir kesme olacaktır. Raporda, Samsung’un daha parlak bir 3D cam yerine 2.5D kavisli bir cam seçtiği için ekranın selef kadar kavisli olmadığını ekliyor. Ancak arkadaki cam bir şelale kavisli tasarım görecek.

Arkadaki dört kamera kurulumu dikey olarak hizalanmış üç sensörü ve LED flaşın altında dördüncü bir kamera görüyor. Beşinci kesme bir mikrofon olabilir, ancak şu anda belirsizdir. Galaxy S20 +, geniş açılı lens, makro lens ve telefoto lens eşliğinde yeni bir 12MP birincil sensörle birlikte geliyor.

Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları (İndir)

Galaxy S20 duvar kağıtları (indir)

XDA Developers aracılığıyla Galaxy S20’nin resmi duvar kağıtları da sızdırıldı. Eğer yeni bir duvar kağıdı arıyorsanız, yüksek çözünürlüklü Galaxy S20 duvar kağıtlarına şimdiden sahip olabilirsiniz.

Cihazı resmi olarak kullanmak biraz zaman alabilir, ancak duvar kağıtlarını şimdi indirebilirsiniz. Yeni duvar kağıtları farklı renklerde çiçek desenleri içeriyor. Canlı renk kombinasyonları, son birkaç yıldır gördüğümüz temayla aynı. Poli-çiçek yaprakları oldukça sezgisel ve renkli görünüyor.

Baloncuklara dayanan başka bir duvar kağıdı var. Kullanıcı, her baloncuğun ince detaylarını 3200 x 3200 piksel yüksek çözünürlükte görebilir. 1: 1 en boy oranına dayalı duvar kağıtları artık herhangi bir cihazda kullanılabilir. Dört farklı renk kombinasyonuna sahip toplam 8 duvar kağıdı var. Galaxy S20 duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.