Samsung Galaxy S10’un Tasarımı Bitti

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S10’un tasarımı tamamlanmış durumda.  çentikli Galaxy tasarımı için patent başvurusu gerçekleştirildiği ortaya çıkmıştı. Çentikli Galaxy modeli geliyor.

Samsung, önemli değişiklikler yapmadan Sonsuz Ekran tasarımı ile yoluna devam edebilir. Çentikli patent başvurusu yaptığı ortaya çıkmıştı ancak en son sızıntılara baktığımız zaman ise çentikli Galaxy modeli sonraya mı kaldı?  Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus için beklenen ekran boyutları da paylaşılmış durumda. Buna göre, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerindeki mevcut 5.77 inç ve 6.22 inç ekranlar yerine biraz daha büyük olan 5.8 inç ve 6.3 inç ekranlar görebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14161″]

Huawei Mate RS modelinde olduğu gibi ekranın kendisinde parmak izi okuyucusu mevcut. Galaxy S10 modelinde de  aynı bu özellik yer alması bekleniyor. Ekrandan parmak izi okuma için şirketin Qualcomm ve Synaptics ile birlikte Aegis Tech ile birlikte çalıştığı öne sürülüyor. Samsung Galaxy S10’un diğer önemli özelliği ise Mantis Vision ve Woodgate iş birliği ile geliştirilen 3 boyutlu tarama özellikli kamera, mobil alanda önemli bir atılım olarak karşımıza çıkabilir. Hatta bu özelliğin nasıl çalışacağı hakkında fikir edinmek için aşağıda yer alan videoya bir göz atmanızı öneriyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14279″]

Göz atın:   SMS Sonlarındaki B001,B002 Kodları Nedir?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu