Samsung Galaxy Note 9'dan Kötü Haber

Samsung Galaxy Note 9’dan Kötü Haber

Abone Ol 

Samsung’un yeni akıllı telefonu olacak olan Galaxy Note 9’dan kötü haber geldi. Samsung’un ekrandan parmak izi okuma özelliğine sahip ilk akıllı telefonu olacaktı ancak gelin görün ki kötü haber geldi.

Samsung‘un Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’tan sonra tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 modelinde ekrandan parmak izi okuma özelliği olması için çalışmalar yapıldığına yönelik bazı bilgiler yayınlanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11572″]

Güney Koreli firma olan Samsung’un geçen aylar içerisinde bir patenti daha ortaya çıkmıştı. O patent,  ekrandan parmak izi okuma teknolojisi için çalıştığına dair bir patent olduğu doğrulanmıştı. Bu özelliği de Galaxy Note 9 modelinde kullanmayı düşünüyordu. Öte yandan, KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, bu teknolojinin teknik zorluklar sebebiyle Galaxy Note 9 akıllı telefona yetişmeyeceğini ifade etmiş durumda.

Bu özellik malesef Galaxy Note 9 için üzücü bir haber diyebiliriz. Ancak Note 9 modelinde daha farklı özellikler sunacağı kesin gözüyle bakılmakta. Ağustos 2018 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Tasarım anlamında Galaxy S9’da da olduğu gibi büyük değişiklikler görmeyeceğiz gibi gözüküyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12291″] [ilgiliicerik icerik_id=”12298″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Göz atın:   Uzaktan Eğitime Bir Destekte Samsung'dan Geldi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu