TeknoDiot.com
   
     

Samsung Galaxy Note 9’dan Kötü Haber

Samsung Galaxy Note 9'dan Kötü Haber Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri

Samsung’un yeni akıllı telefonu olacak olan Galaxy Note 9’dan kötü haber geldi. Samsung’un ekrandan parmak izi okuma özelliğine sahip ilk akıllı telefonu olacaktı ancak gelin görün ki kötü haber geldi.

Samsung‘un Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’tan sonra tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 modelinde ekrandan parmak izi okuma özelliği olması için çalışmalar yapıldığına yönelik bazı bilgiler yayınlanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”11572″]

Güney Koreli firma olan Samsung’un geçen aylar içerisinde bir patenti daha ortaya çıkmıştı. O patent,  ekrandan parmak izi okuma teknolojisi için çalıştığına dair bir patent olduğu doğrulanmıştı. Bu özelliği de Galaxy Note 9 modelinde kullanmayı düşünüyordu. Öte yandan, KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, bu teknolojinin teknik zorluklar sebebiyle Galaxy Note 9 akıllı telefona yetişmeyeceğini ifade etmiş durumda.

Bu özellik malesef Galaxy Note 9 için üzücü bir haber diyebiliriz. Ancak Note 9 modelinde daha farklı özellikler sunacağı kesin gözüyle bakılmakta. Ağustos 2018 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Tasarım anlamında Galaxy S9’da da olduğu gibi büyük değişiklikler görmeyeceğiz gibi gözüküyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12291″]

[ilgiliicerik icerik_id=”12298″]