Samsung Galaxy Note 9 Ne Zaman Tanıtılacak? | TeknoDiot.com
arama

Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Beklenen amiral gemisi Note 9 için geri sayım başladı. Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak? Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9'un tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı. işte Galaxy Note 9 tanıtım tarihi:
     
Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Beklenen amiral gemisi Note 9 için geri sayım başladı. Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak? Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı. işte Galaxy Note 9 tanıtım tarihi:

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Galaxy Note 9, sızıntılarda da belirtildiği gibi 9 Ağustos 2018 tarihinde tanıtılacak. İki ay gibi bir zaman kaldı ve Galaxy Note 9 artık kullanıcılar ile buluşacak.

Samsung’un amiral gemisi Note 9 hakkında sızıntılar geçmiş zamanlarda paylaşılmıştı ve bizde sizlere aktarmayı sürdürmüştük. Galaxy Note 9’un tasarımı nasıl olacak derseniz hemen aşağıda ilgili habere göz atın deriz.

Bazı Avrupa’daki basın mensuplarına gönderilen davetiye de Unpacked etkinliğinin 9 Ağustos tarihinde düzenleneceği belirtiliyor. Davetiye için hazırlanan videoda yeni S-Pen sergileniyor. S-Pen’in sarı rengi dikkat çekerken, telefon çerçevesine denk gelen bölümünün ve videonun arkaplanının lacivert renkte olduğunu görüyoruz. Galaxy Note 9 tasarım olarak Galaxy Note 8’le neredeyse aynı bazı ufuk tefek değişimler mevcut kasada. Üst ve alt kısımdan biraz daha kırpılarak daha büyük bir ekran bizi karşılıyor. Geçtiğimiz gün FCC sertifikaları ortaya çıkan Galaxy Note 9’un SM-N960F, SM-N960F/DS, SM-N960X model numaraları ile üç farklı varyantı olacak.

Sosyal Medya’da TeknoDiot
TD ÖNERİYOR
Teknolojik Köpek: SpotMini
Teknolojik Köpek: SpotMini