TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Beklenen amiral gemisi Note 9 için geri sayım başladı. Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak? Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı. işte Galaxy Note 9 tanıtım tarihi:

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’un tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Galaxy Note 9, sızıntılarda da belirtildiği gibi 9 Ağustos 2018 tarihinde tanıtılacak. İki ay gibi bir zaman kaldı ve Galaxy Note 9 artık kullanıcılar ile buluşacak.

Samsung’un amiral gemisi Note 9 hakkında sızıntılar geçmiş zamanlarda paylaşılmıştı ve bizde sizlere aktarmayı sürdürmüştük. Galaxy Note 9’un tasarımı nasıl olacak derseniz hemen aşağıda ilgili habere göz atın deriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”18617″]

Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Bazı Avrupa’daki basın mensuplarına gönderilen davetiye de Unpacked etkinliğinin 9 Ağustos tarihinde düzenleneceği belirtiliyor. Davetiye için hazırlanan videoda yeni S-Pen sergileniyor. S-Pen’in sarı rengi dikkat çekerken, telefon çerçevesine denk gelen bölümünün ve videonun arkaplanının lacivert renkte olduğunu görüyoruz. Galaxy Note 9 tasarım olarak Galaxy Note 8’le neredeyse aynı bazı ufuk tefek değişimler mevcut kasada. Üst ve alt kısımdan biraz daha kırpılarak daha büyük bir ekran bizi karşılıyor. Geçtiğimiz gün FCC sertifikaları ortaya çıkan Galaxy Note 9’un SM-N960F, SM-N960F/DS, SM-N960X model numaraları ile üç farklı varyantı olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”19878″]

https://youtu.be/pSaE5LbAHKo

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Mi10 ve Mi10 Pro’nun Görünümleri Sızdırıldı!

Hüseyin Ceylan

ASUS ROG Phone II Hindistan’da Satışa Çıkıyor!

Yusuf Karcılar

MIUI Hindistan’da 80 Milyon Aylık Aktif Kullanıcıya Sahip!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.