TeknoDiot.com
   
     

Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması

Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması Akıllı Telefon Haberleri Nasıl Yapılır? Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Bu yıla hem fiyatlarıyla hemde gelişen özellikleriyle damgasını vuran iki akıllı telefon: Samsung Galaxy Note 8 ve Apple iPhone 8 Plus!

Apple‘ın bu sene 3 yeni iPhone modeli ile karşımıza çıktı. Samsung ise Galaxy Note 7 rezilliğinden sonra sağlam bir adım atarak iddialı olan Galaxy Note 8 ile karşımıza çıkmıştı. iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8‘in kameraları bir video da ayrıntılı bir şekilde test edildi.

:: Xiaomi’nin Akıllı Saati Türkiye’de Satışa Sunuldu!

:: Xiaomi’nin Akıllı Saati Türkiye’de Satışa Sunuldu

2017 yılına damgasını basan her iki amiral geminin kamera performansları karşılaştırıldı. iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8‘in kameraları iPhone Arena tarafından hazırlanan bir video da karşılaştırılıyor. Videoyu dikkatli izlediğimiz zaman 2x optik yakınlaştırma yapıldığı zaman da Apple’ın amiral gemisi iPhone 8 Plus‘ın ikinci kamerasında OIS desteğinin olmamasından dolayı görüntülerdeki titreşimler kendini belli ediyor. Daha fazla ipucu vermeden sizleri iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8 kamera karşılaştırma videosu ile baş başa bırakıyoruz.

:: Dünyanın En Hızlı 5 Akıllı Telefonu Açıklandı