Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ile çekilen fotoğraflar Samsung tarafından yayınlandı. 

:: İşte Samsung Galaxy Note 8’in Satış Tarihi ve Fiyatı!

:: Samsung Galaxy Note 8 Tanıtıldı! Hakkında Her Şey!

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Galaxy S8 Plus Karşılaştırması

Yeni amiral gemi Galaxy Note 8, tüm hayal kırıklarını toplamaya geliyor. Galaxy Note 7 facialarında sonra kullanıcılar Galaxy Note serisi almakta biraz tereddütte kalmışlardı.

Galaxy Note 8, f / 1.7 diyafram açıklığında 12 MP‘lik geniş açılı sensör ve f / 2.4 diyafram açıklığına sahip 12 MP telefoto objektifli çift kamera ile karşımıza çıkıyor. Samsung, Note 8‘in kamerasıyla neler yapabileceğimizi Note 8 ile çekilen fotoğraflarla gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı! Samsung Galaxy Note 8 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı!

Göz atın:   Xiaomi'den Uzun Pil Ömürlü Note 8 Pro!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu