Samsung Galaxy Note 8 Bir Ödül Daha Aldı! - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Note 8 Bir Ödül Daha Aldı!

Abone Ol 

Samsung’un yeni amiral gemisi tekrar gündemde. Bu yıl çıkışından bu yana bir çok ödüle layık görülen Galaxy Note 8 yine bir ödül aldı.

Geçen yıl Samsung’un Galaxy Note 7 modelinin talihsizliği yaşanmıştı. Samsung piyasaya sürdüğü Galaxy Note 7 modellerini geri toplatmıştı. Samsung’un Galaxy Note serisi satışa sunulduğu Hindistan‘da büyük ödüle layık görüldü. Galaxy S8 ile duyurulan Bixby kişisel asistanı henüz Türkçe dil seçeneği bulunmamakta. Ancak diğer Avrupa ülkelerinde sevilmiş durumda.

:: Apple iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 Hızlı Şarj Testinde

:: CS:GO Hilecisine 15 Yıl Hapis Cezası İsteniyor

Hindistan’da Hinçte dil desteği bulunan Bixby, bu özelliği ile “Yılın en iyi aracı” seçildi. Peki daha yeni bir asistanın bu ödüle layık olmasının altında hangi özelliği yer alıyor olabilir. Hintçe’de tüm aksanları algılayan Bixby’in bu ödülü almasında en büyük pay oldu. Tabi ne kadar doğru bir karar tartışılır orası. Galaxy Note 8 güçlü özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken bir cihaz.

Göz atın:   Galaxy A7 (2018) İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu