Samsung Galaxy Note 10 Duvar Kağıtları (İNDİR) - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Note 10 Duvar Kağıtları (İNDİR)

Galaxy Note 10 serisi şu anda yaklaşık iki hafta sonra piyasaya gelen ön sipariş için cihazlar kadar beraberdir.

Ancak Note 10 raflarda yer almadan önce bile, cihazdan çıkan resmi duvar kağıtları ortaya çıkarıldı ve herkes tarafından indirilmeye hazır hale getirildi. İşte Galaxy Note 10 duvar kağıtları;

Galaxy S10 serisinin aksine, Samsung orta delikli kamerayı Note 10 serisine gizlemeye çalışmıyor. Bu, tüm duvar kağıtlarının doğada renkli ve canlı olduğu anlamına gelir. Ayrıca, Not 10+ bir QHD + çözünürlük ekrana sahip olduğundan, tüm duvar kağıtları çok yüksek çözünürlüktedir, yani telefonunuzun ekranında da harika görüneceklerdir.

[alert type=”success” close=”false”]TÜMÜNÜ FHD İNDİRMEK İÇİN LİNK AŞAĞIDA[/alert]

Yukarıdaki duvar kağıtlarını beğendin mi? Buradan tüm duvar kağıtlarını içeren bir ZIP dosyasını indirebilirsiniz. Galaxy Note 10 serisi ayrıca, burada yer alan yeni canlı duvar kağıtları ve DeX ile optimize edilmiş duvar kağıtları ile birlikte indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Duvar Kağıtları (İNDİR) Samsung Galaxy Note 10 Duvar Kağıtları (İNDİR) Samsung Galaxy Note 10 Duvar Kağıtları (İNDİR)

Göz atın:   Samsung 3 Cihazı Birden Kablosuz Şarj Eden Trio Şarj Aletini Tanıttı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu