Samsung Galaxy J8 Özellikleri Sızdı!

Samsung’un orta segmente hitap eden akıllı telefon serisi olan “Galaxy J” ailesine yeni üye yolda. Samsung Galaxy J8 tanıtılmadan önce teknik özellikleri sızdı.

Galaxy J8 modeli test sitelerinden özellikleri sızdırıldı. Güney koreli firma, bu yıl Galaxy J serisini yenilemek için hazırlanıyor. Galaxy J4, Galaxy J6 ve ABD’nin yeni Galaxy J3 varyantının ardından, Geekbench veritabanında şimdi de SM-J800FN model numarası ile bir cihaz tespit edildi. Yakın zamanda Galaxy J8 tanıtılması bekleniyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”12886″]

Galaxy J8, 3GB RAM ve 1.6 GHz hızında çalışan bir Exynos 7870 işlemcisi yer alıyor.  Qualcomm Snapdragon işlemcili versiyonu olacak mı henüz belli değil. Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile kutudan çıkacak olan Galaxy J8 modelinin fiyatı henüz belli değil. Geekbench 4 testinde sızdırılan Galaxy J8 modeli tekli çekirdek testinde 728 puan alırken çoklu çekirdek testinde de 3683 puan almayı başarıyor.

Samsung Galaxy J8 Özellikleri Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı