Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı | TeknoDiot.com
arama

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

Samsung'un yeni nesil akıllı telefon modeli Galaxy J7 Top sızdı. Galaxy Note 9 modeli için beklentiler yüksek olurken Samsung ara modeller üstünde de duruyor gibi. Galaxy J7 Top modeli sonunda kendini belgeledi.
     
Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Samsung’un yeni nesil akıllı telefon modeli Galaxy J7 Top sızdı. Galaxy Note 9 modeli için beklentiler yüksek olurken Samsung ara modeller üstünde de duruyor gibi. Galaxy J7 Top modeli sonunda kendini belgeledi.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 9 son zamanlarda gündemde olurken diğer ara modellerinde sızıntıları gerçekleşmekte. Samsung’un orta segmente hitap eden akıllı telefonu serisi olan Galaxy J serisinin babası olan Galaxy J7 ailesine yeni bir üye daha katılmaya hazırlanıyor. Galaxy J7 Top modeli, SM-S757BL model numarasına sahip. Galaxy J7 Top modeli biraz daha giriş seviyesinde olduğunun altını çizelim. Bluetooth 4.2 desteğine sahip olduğunu görüyoruz. Bu durum Galaxy J7 Top’un giriş seviyesi bir akıllı telefon olacağının şimdiden anlaşılmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

Ancak, ABD’de satışa sunulan Galaxy J7 Sky Pro (model numarası SM-S727VL) modeline benzer özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Galaxy J7 Sky Pro, 5.5 inçlik bir ekranın yer aldığı özelliklerle bire bir aynı olması bekleniyor. Galaxy J7 Top modeli, 2 GB RAM’e ve 16 GB depolamaya sahip olacak.

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

Arka kamerası 8 MP ön kamerası 5 MP olacak. Galaxy J7 Sky Pro, 3300 mAh‘lık bataryaya sahip ve Galaxy J7 Top modelide aynı özelliklere sahip olacak gibi duruyor. Ancak, daha önce belirttiğimiz gibi teknik özellikler konusunda henüz ortaya çıkan bir rapor bulunmuyor.

Sosyal Medya’da TeknoDiot
TD ÖNERİYOR
Teknolojik Köpek: SpotMini
Teknolojik Köpek: SpotMini