Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

Abone Ol 

Samsung’un yeni nesil akıllı telefon modeli Galaxy J7 Top sızdı. Galaxy Note 9 modeli için beklentiler yüksek olurken Samsung ara modeller üstünde de duruyor gibi. Galaxy J7 Top modeli sonunda kendini belgeledi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 9 son zamanlarda gündemde olurken diğer ara modellerinde sızıntıları gerçekleşmekte. Samsung’un orta segmente hitap eden akıllı telefonu serisi olan Galaxy J serisinin babası olan Galaxy J7 ailesine yeni bir üye daha katılmaya hazırlanıyor. Galaxy J7 Top modeli, SM-S757BL model numarasına sahip. Galaxy J7 Top modeli biraz daha giriş seviyesinde olduğunun altını çizelim. Bluetooth 4.2 desteğine sahip olduğunu görüyoruz. Bu durum Galaxy J7 Top’un giriş seviyesi bir akıllı telefon olacağının şimdiden anlaşılmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

[ilgiliicerik icerik_id=”19398″]

Ancak, ABD’de satışa sunulan Galaxy J7 Sky Pro (model numarası SM-S727VL) modeline benzer özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Galaxy J7 Sky Pro, 5.5 inçlik bir ekranın yer aldığı özelliklerle bire bir aynı olması bekleniyor. Galaxy J7 Top modeli, 2 GB RAM’e ve 16 GB depolamaya sahip olacak.

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

[ilgiliicerik icerik_id=”19325″]

Arka kamerası 8 MP ön kamerası 5 MP olacak. Galaxy J7 Sky Pro, 3300 mAh‘lık bataryaya sahip ve Galaxy J7 Top modelide aynı özelliklere sahip olacak gibi duruyor. Ancak, daha önce belirttiğimiz gibi teknik özellikler konusunda henüz ortaya çıkan bir rapor bulunmuyor.

Göz atın:   Samsung Galaxy S20 Ultra Tanıtıldı! İşte Galaxy S20 Ultra Özellikleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!