«
Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri

Samsung’un yeni nesil akıllı telefon modeli Galaxy J7 Top sızdı. Galaxy Note 9 modeli için beklentiler yüksek olurken Samsung ara modeller üstünde de duruyor gibi. Galaxy J7 Top modeli sonunda kendini belgeledi.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 9 son zamanlarda gündemde olurken diğer ara modellerinde sızıntıları gerçekleşmekte. Samsung’un orta segmente hitap eden akıllı telefonu serisi olan Galaxy J serisinin babası olan Galaxy J7 ailesine yeni bir üye daha katılmaya hazırlanıyor. Galaxy J7 Top modeli, SM-S757BL model numarasına sahip. Galaxy J7 Top modeli biraz daha giriş seviyesinde olduğunun altını çizelim. Bluetooth 4.2 desteğine sahip olduğunu görüyoruz. Bu durum Galaxy J7 Top’un giriş seviyesi bir akıllı telefon olacağının şimdiden anlaşılmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”19398″]

Ancak, ABD’de satışa sunulan Galaxy J7 Sky Pro (model numarası SM-S727VL) modeline benzer özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Galaxy J7 Sky Pro, 5.5 inçlik bir ekranın yer aldığı özelliklerle bire bir aynı olması bekleniyor. Galaxy J7 Top modeli, 2 GB RAM’e ve 16 GB depolamaya sahip olacak.

Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”19325″]

Arka kamerası 8 MP ön kamerası 5 MP olacak. Galaxy J7 Sky Pro, 3300 mAh‘lık bataryaya sahip ve Galaxy J7 Top modelide aynı özelliklere sahip olacak gibi duruyor. Ancak, daha önce belirttiğimiz gibi teknik özellikler konusunda henüz ortaya çıkan bir rapor bulunmuyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *