Samsung Galaxy J7 Duo Kullanım Rehberi Sızdırıldı!

Samsung’un yeni telefonlarından olan Galaxy J7 Duo Kullanım rehberi internete sızdırıldı.

Sızdırılan belgeler ile Model numarası kayıtlara  SM-J720F olarak işlendi. Cihaz çift lens destekli arka kamerası ve özel asistan yazılımını destekleyeceği bilgisi doğrulanmış oldu. Cihazdaki en çok göze batan özellik ise uzun zamandır akıllı telefonlarda görmediğimiz batarya değiştirilebilme özelliği bu telefonda da geri dönüyor. Bataryanın nasıl çıkaracağını anlatan çizim işe aşağıdaki gibidir.

Samsung Galaxy J7 Duo Kullanım Rehberi Sızdırıldı!

Özel asistan olan Bixby’i desteklemesine rağmen özel asistana atanmış bir tuş telefonda yer almamaktadır. Cihazın bir diğer özelliği ise kamerası: canlı odaklama, çift lensli arka kamerası  bir diğer Samsung telefonu olan Galaxy C7 modelinin de olduğu gibi 13 MP + 5Mplik lensleri bünyesinde barındıracak. Teknik özellikleri ise 5.5 inç 720p çözünürlüğünde  ekran, 3-4 GB RAM seçenekleri olacak. Bunların yanında parmak izi okuyucusu ve Samsungun kendi işlemcisi olan  Exynos 7885  telefonda yer alacak son olarak telefonun işletim sistemi ise Android 8.0 Oreo olacak.

 

Göz atın:   15 Bin TL'lik Sony α7R III ve iPhone X Karşılaştırması!
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu