TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy J7 Duo Kullanım Rehberi Sızdırıldı!

Samsung Galaxy J7 Duo Kullanım Rehberi Sızdırıldı!

Samsung’un yeni telefonlarından olan Galaxy J7 Duo Kullanım rehberi internete sızdırıldı.

Sızdırılan belgeler ile Model numarası kayıtlara  SM-J720F olarak işlendi. Cihaz çift lens destekli arka kamerası ve özel asistan yazılımını destekleyeceği bilgisi doğrulanmış oldu. Cihazdaki en çok göze batan özellik ise uzun zamandır akıllı telefonlarda görmediğimiz batarya değiştirilebilme özelliği bu telefonda da geri dönüyor. Bataryanın nasıl çıkaracağını anlatan çizim işe aşağıdaki gibidir.

Samsung Galaxy J7 Duo Kullanım Rehberi Sızdırıldı!

Özel asistan olan Bixby’i desteklemesine rağmen özel asistana atanmış bir tuş telefonda yer almamaktadır. Cihazın bir diğer özelliği ise kamerası: canlı odaklama, çift lensli arka kamerası  bir diğer Samsung telefonu olan Galaxy C7 modelinin de olduğu gibi 13 MP + 5Mplik lensleri bünyesinde barındıracak. Teknik özellikleri ise 5.5 inç 720p çözünürlüğünde  ekran, 3-4 GB RAM seçenekleri olacak. Bunların yanında parmak izi okuyucusu ve Samsungun kendi işlemcisi olan  Exynos 7885  telefonda yer alacak son olarak telefonun işletim sistemi ise Android 8.0 Oreo olacak.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1500-2000 TL Arasında Akıllı Telefon Önerileri!

Buğra Noyan

Vivo NEX 3 Canlı Canlı Görüldü!

Hüseyin Ceylan

Kasım Ayının En İyi ve Orta Segment Android Telefonları Açıklandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.