Samsung Galaxy A8 Plus Sızdı! - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy A8 Plus Sızdı!

Samsung’un orta seviyeli akıllı telefonu Galaxy A8 Plus modeli sızdırıldı. Samsung Galaxy A8 Plus’ın görselleri Weibo’da paylaşıldı.

Samsung’un orta seviyeye uygun tanıtması beklenen akıllı telefonlarından bir tanesi olan Galaxy A8 Plus modeli sızdırıldı. Samsung’un sevilen orta segmenli akıllı telefon serisi olan Galaxy A serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy A8 Plus modelinin görselleri sızdırıldı.

Galaxy A8 Plus Modeli Sızdı!

Samsung Galaxy A8 Plus Sızdı!

https://teknodiot.com/apple-kac-adet-iphone-x-satti-6917.html

Galaxy A8 Plus‘a ait iki görsel Çinli sosyal medya ağı Weibo’da paylaşıldı. Sızdırılan görsellere bakıldığı zaman Galaxy A8 Plus modelinin 18.5:9 en boy oranına sahip olduğu görülüyor. Çerçevesiz bir ekran ile birlikte gelecek olan Galaxy A8 Plus, ekranı Galaxy S8 Plus ve Note 8 kadar çerçevesiz değil. Ancak çerçevesiz bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy A8 Plus modelinin SM-A730F kod model numarasına sahip. Galaxy A8 Plus’ın ön kamera için bir çift kamera bulunuyor. Samsung’un üst segmentli Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 8 gibi cihazlarındaki gibi Samsung Galaxy A8 Plus’ta da fiziksel ana ekran butonu bulunmamakta.

Galaxy A8 Plus’ı Avrupa’da AlmanyaPolonya ve Rusya gibi ülkelerde satışa sunacak. Asya pazarında ise bu modelin yerine yeni Galaxy C‘yi piyasaya süreceği gelen bilgiler arasında. Bakalım daha çok detay sızacaktır yakın zamanda sizlere aktaracağız.

Samsung Galaxy A8 Plus Sızdı!

Göz atın:   Galaxy S20 Serisi Satışları Kötü Gidiyor! (Galaxy S10 Serisinin Gerisinde Kaldı)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu