Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) Görüntüleri Sızdı

Samsung’un sevilen Galaxy serilerinden biri olan “A” serisinin perde arkası çıkıyor. Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modelleri sızdırıldı.

Samsung’un Galax A serisinin 2018 modelleri tek tek sızmaya başladı bile. Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modelleri görüntüleri sızdırıldı. Galaxy A (2018) serisinin bazı modellerinin render’ları internete sızmış durumda.

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) Görüntüleri Sızdı

 

:: Nokia 8 Alacaklara Müjde!

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 modellerinde ilk olarak gördüğümüz sonsuz ekran olayı Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modellerinin Sonsuz Ekran (Infinity Display) teknolojisi ile geleceği kesinleşti. Galaxy A5’in (2018) 5.5 inç Full HD bir ekran ve metal kasa ile gelecek. Her iki cihazda da Samsung’un dijital asistanı olan Bixby butonunun olmadığını görüyoruz.

Samsung Galaxy A7‘nin (2018) 6 inçlik bir ekrana sahip. Bu cihazda metal kasa ile geliyor. Yeni Galaxy A serisi suya ve toza dayanıklılık, parmak izi sensörü, Samsung Pay, USB Type-C portu ve Always On Display gibi bir çok yeni özellik yer alıyor.

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) Görüntüleri Sızdı

Göz atın:   iPhone XS ve iPhone XS Max'ın Servis Ücretleri Dudak Uçuklatıyor!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu