«
Samsung Galaxy A5 ve A7 (2018) Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung’un sevilen serisi olan “A” serisinin 2018 modelleri kendini gösterdi. Samsung Galaxy A5 ve A7 (2018) modellerine bakalım.

Güney Koreli teknoloji devi olan Galaxy A5 (2018) ve Galaxy A7 (2018) modelleri yakında tanıtacak. 2018 model A serisi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı bile. Galaxy A 2018 serisinde en büyük yenilik ise Bixby butonu ile geleceği sızıntılar arasında.

:: Instagram’dan Bir Rekor Daha

:: Xiaomi’nin Akıllı Saati Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Galaxy A 2018 serisi Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 modellerinde yer alan Infinity Display özelliği ile birlikte gelecek. Çerçevesiz ekran yer alacak aynı Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 modellerinde olduğu gibi. Samsung Galaxy A5 (2018) modelinin arka kısmına bakacak olursak kamera ve hemen altında bir parmak izi tarayıcısı yer alıyor. Yakın zamanda daha detaylı sızıntılar gelecektir elbette. Teknik özellikler kısmında ise henüz Galaxy A (2018) serisiyle ilgili pek bilgi yok.

Samsung Galaxy A5 ve A7 (2018) Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *