TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy A5 (2018) Sızdı!

Samsung Galaxy A5 (2018) Sızdı!

Samsung’un sevilen serisi olan “A” serisinin 2018 modellerinden bir tanesi kendini gösterdi. İşte detaylar.

Samsung Galaxy A5 (2018) modeli bir başka diyebiliriz. Samsung‘un ilk ince çerçeveli neredeyse çerçevesiz denebilecek kadar ekranını Galaxy S8 modelinde görmüştük. Yine bu modelde Samsung, kavisli tasarım hariç yüksek ekran kasa oranıyla oldukça iddialı bir şekilde geliyor.

:: WhatsApp’da Büyük Açık!

:: CS:GO, Yeni Dust 2 Haritası Tanıtımı ve Taktikleri

Samsung’un deyimiyle sonsuz ekranın bir süredir Galaxy A (2018) serisiyle birlikte orta seviye telefonlara da geleceği dedikodular arasındaydı. Şimdilerde de internette sızan görsellerde bu dedikoduları doğru olduğunu destekler nitelikte. LG Q6 modeliyle atarken Samsung’da Galaxy A (2018) serisiyle oldukça iddialı bir şekilde geliyor.

Samsung’un bu yeni segmente hitap eden Galaxy A5 (2018) için ise küçük Galaxy S8 denmekte. Aslında bu benzerlik tam olmuş diyebiliriz. Galaxy A5 (2018)’in arka tarafına bakacak olursak, üst ortaya yerleştirilen kamera lensi, onun yanında LED flaşve kameranın altına konumlandırılan bir parmak izi okuyucu yer alacak. Samsung’un yeni nesil sesli asistanı Bixby tuşu unutulmamış.

Samsung Galaxy A5 (2018) Sızdı! Samsung Galaxy A5 (2018) Sızdı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xbox One’a Aynı Anda En Fazla 8 Kontrol Cihazı Bağlanabilir

Buğra Noyan

Dynasty Warriors 9 İçin Yeni Bir Video Daha Yayınladı

Buğra Noyan

PUBG’ye Yeni Bir Harita Yolda: Adriatic Geliyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.