«
Samsung, Apple ile Yine Daha Dalga Geçtiği Yeni Videolar Yayınlandı Samsung Haberleri

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi olan Samsung ile Amerika kuruluşu olan Apple arasında yıllardır bir çekememezlik söz konusu. Samsung, Apple ile ilgili yine alaycı iki video yayınladı.

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 9’un tanıtılmasından sonra Samsung cephesi tekrar harekete geçti. Tekrar Apple’ı hedef alan yeni reklam videoları yayınlamaya başladı. Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus için hazırlanan reklam kampanyası, Galaxy Note 9‘un çıkışından sonra da tüm hızıyla devam ediyor.

  • Samsung, Apple ile Yine Daha Dalga Geçtiği Yeni Videolar Yayınlandı Samsung Haberleri

    Galaxy Note 9 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

  • Samsung, Apple ile Yine Daha Dalga Geçtiği Yeni Videolar Yayınlandı Samsung Haberleri

    Samsung Galaxy Note 9 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Samsung, Apple’ın çok güvendiği iPhone X modelinin üzerine giderek ilginç reklamlar yapmaya devam ediyor.  Samsung, iki yeni reklam çalışması yayınladı.  Ingenius adındaki yayınlanan videoda ise Samsung Galaxy cihazlarıyla Apple cihazlar arasında gidip gelen müşterilerin, Apple çalışanı ile girdiği komik diyaloglara yer veriliyor.

https://youtu.be/qqcBAcVeazw

https://youtu.be/Jd-FKm27IWE


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *