TeknoDiot
     
     
     

Samsung, Apple ile Yine Daha Dalga Geçtiği Yeni Videolar Yayınlandı

Samsung, Apple ile Yine Daha Dalga Geçtiği Yeni Videolar Yayınlandı

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi olan Samsung ile Amerika kuruluşu olan Apple arasında yıllardır bir çekememezlik söz konusu. Samsung, Apple ile ilgili yine alaycı iki video yayınladı.

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 9’un tanıtılmasından sonra Samsung cephesi tekrar harekete geçti. Tekrar Apple’ı hedef alan yeni reklam videoları yayınlamaya başladı. Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus için hazırlanan reklam kampanyası, Galaxy Note 9‘un çıkışından sonra da tüm hızıyla devam ediyor.

[sp-related style=”dark” id=”27570″]

[sp-related style=”dark” id=”27628″]

Samsung, Apple’ın çok güvendiği iPhone X modelinin üzerine giderek ilginç reklamlar yapmaya devam ediyor.  Samsung, iki yeni reklam çalışması yayınladı.  Ingenius adındaki yayınlanan videoda ise Samsung Galaxy cihazlarıyla Apple cihazlar arasında gidip gelen müşterilerin, Apple çalışanı ile girdiği komik diyaloglara yer veriliyor.

https://youtu.be/qqcBAcVeazw

https://youtu.be/Jd-FKm27IWE

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S8 İçin Android Oreo Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Samsung Galaxy A20s Özellikleri Ortaya Çıktı!

Yusuf Karcılar

Turkcell ve Samsung 5G İçin Güçlerini Birleştiriyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.