Samsung Android Oreo Güncelleme Tarihleri

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi olan Samsung’un akıllı telefonlarına yeni bir Android güncellemesi olan Oreo’yu yollamak için güncelleme tarihlerini açıkladı.

Samsung belirli akıllı telefonlarına Android Oreo güncellemesi yollayacak. İlk güncelleme alan Samsung Galaxy S9 serisi olmuştu. Hemen sonra Galaxy  S8, sonrasında Note 8 ve en son Galaxy S7 için Oreo güncellemesi yayınlanmıştı.  Ardından diğer modeller için de kollar sıvanmış durumda.

Tabi hangi modellere gelecek tam belli değil ancak gözler Galaxy A3 2017, Galaxy A5 2017, Galaxy A7 2017, Galaxy J3 (SM-J330F), Galaxy J5 Pro ve Galaxy J7 Pro gibi orta seviye modellere çevrilmiş durumda. Samsung Türkiye ekibi, Ağustos ayı için Güncelleme çalışmalarımız devam etmektedir notunu düşmüş durumda.

Samsung Android Oreo Güncelleme Tarihleri

Samsung Türkiye güncellemelere özel bir web sitesi açmıştı guncelmiyiz.com isimli web sitede Samsung güncellemeleri ile ilgili detaylara bakabiliyorsunuz. Android Oreo güncellemesinin yayınlanacağı tarihler açıklanmaya devam ederken, bu site dünya basını tarafından yoğun bir şekilde takip ediliyor. Listede şuanda hangi modellere geleceği ve ne zaman geleceği de belli. Elbette liste her zaman güncellenmekte olup sahip olduğunuz telefon olmayabilir henüz Ağustos ayının listesi güncellenmemiş durumda olduğunun altını çizelim.

:: Samsung Android Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

  • Galaxy A3 2017 – 6 Temmuz 2018
  • Galaxy A5 2017 – 6 Temmuz 2018
  • Galaxy A7 2017 – 6 Temmuz 2018
  • Galaxy J3 (SM- JM330F) – 13 Temmuz 2018
  • Galaxy J5 Pro- 13 Temmuz 2018
  • Galaxy J7 Pro- 13 Temmuz 2018

* Samsung tarafından liste güncellenirse bu haberimizi güncel tutacağız. Takipte kalın.

Samsung Android Oreo Güncelleme Tarihleri

Göz atın:   Xiaomi Mi 9 İlk Android Güncellemesini Aldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu