«
Sahibinden'e Yepyeni Özellik Geldi İnternet Haberleri Yapay Zeka Haberleri

Ayda 44 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com, Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen’in rol aldığı “Fotoğraftan Araç Tanıma” özelliğini tanıtan reklam filmini online platformlarda izleyiciyle buluşturdu.

Türkiye’de ilk kez sahibinden.com Ar-Ge Merkezi’nde; makine öğrenimi ile geliştirilen yapay zeka teknolojisinin ürünü olan Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğinin tanıtıldığı reklam filmi, dünyada ve Türkiye’de hızla yayılan “Do the shiggy” akımının izinde, izleyicilere neşeli anlar yaşatıyor.

Rafineri Ajans tarafından hazırlanan reklam filminde, son model spor bir araçtan inip dans etmeye başlayan genç kadın, bir anda yoğun ilgiye maruz kalarak sokaktaki insanlar tarafından tanındığını düşünerek cep telefonlarıyla fotoğrafının çekildiğini zanneder.

Gençlerden birinin, müziğin ritmiyle dansa kendisini fazlaca kaptıran genç kadından aracın önünden çekilmesini istemesiyle, aslında ilginin dans eden kadına değil, arabaya olduğu ortaya çıkıyor. Reklam filminde sahibinden.com’un yeni ürününün dikkat çekiciliği ve bu ilgi karşısında genç kadının yaşadığı şaşkınlık mizahi bir dille aktarılıyor.

sahibinden.com sosyal medya hesaplarında yayınlanan reklam filmi bir hafta gibi bir sürede toplamda 6 Milyondan fazla izlenmesiyle kullanıcıların beğenisini kazanmış gözüküyor. Videoya gelen olumlu yorumların içinde, trendi yakalayan bir film olmasının öne çıktığı görülüyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *