TeknoDiot
     
     
     

Sahibinden, Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

Sahibinden, Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

Gelişmiş altyapısı ve uzman yazılım kadrosuyla güçlü bir teknoloji şirketi olan sahibinden.com, dev.akademi yazılım programıyla genç yetenekleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Kasım 2017’den beri aynı zamanda Ar-Ge merkezi olan sahibinden.com’un bu yıl ikincisini düzenlediği program, üniversitelerin 4. sınıf öğrencilerine ve en çok 6 ay iş tecrübesi bulunan yetenekli mezunlara yazılım alanında eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. sahibinden.com’un kariyer geliştirme programı dev.akademi kapsamında, başarılı 10 genç yetenek, sahibinden.com yazılım ekibinde tam zamanlı çalışma ve ilk 5 yetenekse ek olarak para ödülü hakkı kazanacak.

Genç yeteneklerin sınırlı bir zaman içinde kendilerine verilen görevleri yerine getirerek yeteneklerini ortaya koydukları bir kariyer geliştirme programı olan dev.akademi’ye katılmak isteyen adaylar, 30 Eylül tarihine kadar devakademi.sahibinden.com sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Başvuru sonrası yapılacak testte yeterli puan alan 30 kişi, 20 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek yazılım maratonuna katılma şansını yakalayacak. dev.akademi Yazılım Maratonuna katılan adaylardan süreç sonunda başarılı olan 10 genç yetenek, sahibinden.com ailesine katılmaya hak kazanacak ve ilk 5 yetenek para ödülüyle ödüllendirilecek. sahibinden.com mobil uygulamasını hala indirmemişseniz Sahibinden mobil bağlantısından güncel versiyonunu indirebilirsiniz.

 

[sp-related style=”dark” id=”28146″]

Sahibinden, Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

dev.akademi Nedir?

dev.akademi; geleceğin sahibinden.com yazılım ekibinde yer almaya aday, başarılı genç yetenekleri bir araya getiren, genç yeteneklerin sınırlı bir zaman içinde kendilerine verilen görevleri yerine getirmeye çalışarak yeteneklerini ortaya koydukları bir kariyer geliştirme programıdır.dev.akademi ile geleceğin yıldız yazılımcılarını keşfederek profesyonel hayata hazırlıyoruz.Eğer sen de kariyerine yazılım alanında yön vermek istersen, 4. sınıf, yeni mezun, yüksek lisans/doktora öğrencisi ya da iş hayatında en fazla 6 ay deneyimliysen ve bu program tam da sana göre.

dev.akademi Ödülleri

  • 1.lik ödülü: 7.500 TL
  • 2.lik ödülü: 5.000 TL
  • 3.lük ödülü: 3.000 TL
  • 4.lük ödülü: 1.500 TL
  • 5.lik ödülü: 1.000 TL

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


WPA2 Şifreleme Türü Kırıldı!

Buğra Noyan

Realme, “DART” ve “SUPERDART” Ticari Markalarını Hızlı Şarj Teknolojisinin İsimleri Olarak Başvurdu!

Hüseyin Ceylan

Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.