Sahibinden, Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

Sahibinden, Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

Abone Ol 

Gelişmiş altyapısı ve uzman yazılım kadrosuyla güçlü bir teknoloji şirketi olan sahibinden.com, dev.akademi yazılım programıyla genç yetenekleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Kasım 2017’den beri aynı zamanda Ar-Ge merkezi olan sahibinden.com’un bu yıl ikincisini düzenlediği program, üniversitelerin 4. sınıf öğrencilerine ve en çok 6 ay iş tecrübesi bulunan yetenekli mezunlara yazılım alanında eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. sahibinden.com’un kariyer geliştirme programı dev.akademi kapsamında, başarılı 10 genç yetenek, sahibinden.com yazılım ekibinde tam zamanlı çalışma ve ilk 5 yetenekse ek olarak para ödülü hakkı kazanacak.

Genç yeteneklerin sınırlı bir zaman içinde kendilerine verilen görevleri yerine getirerek yeteneklerini ortaya koydukları bir kariyer geliştirme programı olan dev.akademi’ye katılmak isteyen adaylar, 30 Eylül tarihine kadar devakademi.sahibinden.com sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Başvuru sonrası yapılacak testte yeterli puan alan 30 kişi, 20 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek yazılım maratonuna katılma şansını yakalayacak. dev.akademi Yazılım Maratonuna katılan adaylardan süreç sonunda başarılı olan 10 genç yetenek, sahibinden.com ailesine katılmaya hak kazanacak ve ilk 5 yetenek para ödülüyle ödüllendirilecek. sahibinden.com mobil uygulamasını hala indirmemişseniz Sahibinden mobil bağlantısından güncel versiyonunu indirebilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

[sp-related style=”dark” id=”28146″]

Sahibinden, Geleceğin Yıldızlarını Arıyor

dev.akademi Nedir?

dev.akademi; geleceğin sahibinden.com yazılım ekibinde yer almaya aday, başarılı genç yetenekleri bir araya getiren, genç yeteneklerin sınırlı bir zaman içinde kendilerine verilen görevleri yerine getirmeye çalışarak yeteneklerini ortaya koydukları bir kariyer geliştirme programıdır.dev.akademi ile geleceğin yıldız yazılımcılarını keşfederek profesyonel hayata hazırlıyoruz.Eğer sen de kariyerine yazılım alanında yön vermek istersen, 4. sınıf, yeni mezun, yüksek lisans/doktora öğrencisi ya da iş hayatında en fazla 6 ay deneyimliysen ve bu program tam da sana göre.

dev.akademi Ödülleri

  • 1.lik ödülü: 7.500 TL
  • 2.lik ödülü: 5.000 TL
  • 3.lük ödülü: 3.000 TL
  • 4.lük ödülü: 1.500 TL
  • 5.lik ödülü: 1.000 TL
Göz atın:   Sahibinden.com’a Rekor Ceza!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu