Şahan Gökbakar’ın Yeni Filminden Görseller Paylaşıldı

Kayhan tiplemesi Şahan Gökbakar‘ın diğer tiplemelerinde olduğu gibi daha önce yayınladığı televizyon şovlarında karşımıza çıkmıştı.

Tıpkı Recep İvedik gibi Kayhan’ı beyaz perdeye uyarlayan Şahan Gökbakar, her zaman olduğu gibi filmin afişini kişisel Instagram hesabından yayınladı. Ayrıca Kayhan filminde dair ilk görüntüler de paylaşıldı.

Şahan Gökbakar’dan Kayhan geliyor

Şahan Gökbakar‘ın eski izleyicileri için yabancı bir karakter olmayan Kayhan, 2007 yılında NTV’de yayınlanan Kime Diyorum Ben programında sık sık karşımıza çıkmıştı. Şahan Gökbakar bu yeni filminde de daha önce birçok projede beraber çalıştığı kardeşi Togan Gökbakar‘a yönetmenlik koltuğunu teslim etmiş. Recep İvedik gibi bu karakteri de oldukça sevdiğini belirten Gökbakar, Kayhan’ın da seri bir film olabileceğinin sinyallerini de vermiş. 9 Şubat’ta gösterime girecek olan filmin konusu ve ilk görüntüleri şu şekilde;

Kayhan, lisede kazandığı sıkı dostlarını yeniden göreceği için çok sevinçlidir. Ancak gittiği geleneksel pilav gününde kendisine verilen bir hediye hayata dair bildiklerini sorgulamasına sebep olur. Kayhan kendisine verilen ’98 mezunları yıllığı sayesinde, liseden beri can dostları gördüğü kişilerin aslında kendisinden nefret ettiklerini öğrenir. Kayhan bunca yıldır kandırılmış olmanın bedelini ödetmeye kararlıdır. Ancak yürürlüğe koyduğu intikam planı komik olayların yaşanmasına sebep olacaktır…
Şahan Gökbakar'ın Yeni Filminden Görseller Paylaşıldı

Göz atın:   Enes Batur'dan Hayranlarını Üzecek Kötü Haber Daha
1 2 3 4Sonraki sayfa

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu