Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde!

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix’de gizem deyince de aklımıza gelen ilk isimlerden birisi Canavar Uzmanı olan Sadettin Teksoy yer alıyor.

Stranger Things için Saadettin Teksoy‘un da dahil olduğu şahane bir tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Türkiye bu sefer işi bir adım daha ileri götürdü ve özel bir çalışmayla daha karşımıza çıktı. Yayınlanan videoda Sadettin Teksoy’un birazda Türk mizahıyla konuşması yorumlarda da dikkatleri çekmiş durumda.

:: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti Duyuruldu

Netflix’in yayınladığı videoda izleyenlerin Sadettin Teksoy’un tepkileri birazda gülümsetiyor. Sadettin Teksoy , Türkiye’nin ilk ve tek Canavar Uzmanı. Netflix’in popüler gizem dizilerinden biri olan Stranger Things’bın videosunda yer aldı. Hawkins’te adlı bu video çalışmasında ise Sadettin Teksoy‘u Hawkins kasabasındaki gizemleri çözmeye çalışırken görüyoruz. Kasabada kaybolan çocukların gizemini araştırmakta.

 

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register