TeknoDiot
     
     
     

Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde!

Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde!

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix’de gizem deyince de aklımıza gelen ilk isimlerden birisi Canavar Uzmanı olan Sadettin Teksoy yer alıyor.

Stranger Things için Saadettin Teksoy‘un da dahil olduğu şahane bir tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Türkiye bu sefer işi bir adım daha ileri götürdü ve özel bir çalışmayla daha karşımıza çıktı. Yayınlanan videoda Sadettin Teksoy’un birazda Türk mizahıyla konuşması yorumlarda da dikkatleri çekmiş durumda.

:: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti Duyuruldu

Netflix’in yayınladığı videoda izleyenlerin Sadettin Teksoy’un tepkileri birazda gülümsetiyor. Sadettin Teksoy , Türkiye’nin ilk ve tek Canavar Uzmanı. Netflix’in popüler gizem dizilerinden biri olan Stranger Things’bın videosunda yer aldı. Hawkins’te adlı bu video çalışmasında ise Sadettin Teksoy‘u Hawkins kasabasındaki gizemleri çözmeye çalışırken görüyoruz. Kasabada kaybolan çocukların gizemini araştırmakta.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy S11 Daha Uzun Bir Ekrana Sahip!

Hüseyin Ceylan

League of Legends 10.1 Yama Notları

Buğra Noyan

Motorola Moto E5 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.