«
Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde! Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix’de gizem deyince de aklımıza gelen ilk isimlerden birisi Canavar Uzmanı olan Sadettin Teksoy yer alıyor.

Stranger Things için Saadettin Teksoy‘un da dahil olduğu şahane bir tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Türkiye bu sefer işi bir adım daha ileri götürdü ve özel bir çalışmayla daha karşımıza çıktı. Yayınlanan videoda Sadettin Teksoy’un birazda Türk mizahıyla konuşması yorumlarda da dikkatleri çekmiş durumda.

:: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti Duyuruldu

Netflix’in yayınladığı videoda izleyenlerin Sadettin Teksoy’un tepkileri birazda gülümsetiyor. Sadettin Teksoy , Türkiye’nin ilk ve tek Canavar Uzmanı. Netflix’in popüler gizem dizilerinden biri olan Stranger Things’bın videosunda yer aldı. Hawkins’te adlı bu video çalışmasında ise Sadettin Teksoy‘u Hawkins kasabasındaki gizemleri çözmeye çalışırken görüyoruz. Kasabada kaybolan çocukların gizemini araştırmakta.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *