Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde! - TeknoDiot.com

Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde!

Abone Ol 

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix’de gizem deyince de aklımıza gelen ilk isimlerden birisi Canavar Uzmanı olan Sadettin Teksoy yer alıyor.

Stranger Things için Saadettin Teksoy‘un da dahil olduğu şahane bir tanıtım videosu yayınlandı. Netflix Türkiye bu sefer işi bir adım daha ileri götürdü ve özel bir çalışmayla daha karşımıza çıktı. Yayınlanan videoda Sadettin Teksoy’un birazda Türk mizahıyla konuşması yorumlarda da dikkatleri çekmiş durumda.

:: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti Duyuruldu

Netflix’in yayınladığı videoda izleyenlerin Sadettin Teksoy’un tepkileri birazda gülümsetiyor. Sadettin Teksoy , Türkiye’nin ilk ve tek Canavar Uzmanı. Netflix’in popüler gizem dizilerinden biri olan Stranger Things’bın videosunda yer aldı. Hawkins’te adlı bu video çalışmasında ise Sadettin Teksoy‘u Hawkins kasabasındaki gizemleri çözmeye çalışırken görüyoruz. Kasabada kaybolan çocukların gizemini araştırmakta.

 

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Göz atın:   Netflix Orjinal Dizisi Atiye'nin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu