Sadece 150 Dolarlık Dört Fanlı Soğutucuyu iPad'inize Takın! - TeknoDiot.com

Sadece 150 Dolarlık Dört Fanlı Soğutucuyu iPad’inize Takın!

Abone Ol 

iPad’lerin soğutma fanları yok, ancak olsa mantıklı görünüyor. iPad’lerin gerçekten çok fazla ısı üretmemeleri ve fanlar hantal ve gürültülü gibi gözüküyor. 

Ancak X-naut adında bir şirket gibi başkaları da bunu ciddi bir tasarım unsuru olarak görüyorlar. Bununla birlikte, X-naut, Apple’ın arızalarını, tabletinizin arkasına takılan ve iPad’inizin aşırı ısınmasını önlemeye yardımcı olmak için sadece bir tane değil, dört soğutma fanı da ekleyen bir iPad kutusu olan Active Cooling Mount ile kendisini düzeltmek için kendisine yer edinmiş durumda.

https://teknodiot.com/iphone-x-oneplus-galaxy-note-8-ve-iphone-8-plus-sarj-testinde-5575.html

iPad İçin Soğutucu

Aktif Soğutma sistemi, bir Micro USB portu veya sekiz AA pil ile çalışıyor. Aktif Soğutma sistemi aslında bir seferde doğrudan güneş ışığında cihazlarını kullanan ve bu bağlamda gerçekten aşırı ısınan sorunlarla karşılaşabilen kullanıcılar için tasarlanmış. iPad’ler pek ısınmıyor ancak bazı alanlarda iPad’leriyle çalışan kullanıcılar için gerçekten çok iyi bir çözüm olabilir. iPad kullanıcıları için tasarlanmış olan bu soğutucu bazen iş görür diyebiliriz. Kılıf gibi iPad’inizin arkasına takıyorsunuz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Eğer iPad’in arkasına bir parça fanlar ve piller eklemek isterseniz, genellikle ayrıcalık için 199.99 dolar ödemek zorunda kalacaksınız. Ancak bugün bu hafta Black Friday haftası olduğundan dolayı, her iki fan bağdaştırıcısı, her biri 50 dolara düşürüldü.

Sadece 150 Dolarlık Dört Fanlı Soğutucuyu iPad'inize Takın!

 

Göz atın:   Google Kullanıcıları İçin Google Haritalar Gizli Modunu Sundu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu