TeknoDiot
     
     
     

Ruhi Çenet Bugüne Kadar YouTube’dan Kazandığı Parayı Açıkladı!

Ruhi Çenet Bugüne Kadar YouTube'dan Kazandığı Parayı Açıkladı!

YouTube’un en popüler kaliteli kanallardan biri olan Ruhi Çenet Videoları adlı kanalda içerik üreticisi olan Ruhi Çenet bugüne kadar YouTube’dan kazandığı parayı açıklandı. Bu açıkladığı video YouTube trendlerinde yer almakta. 

Ruhi Çenet, kanalını şu şekilde tanımlamakta. Araştır, anla, yaşa ve paylaş felsefemle insanlara bilimi sevdiren ve onları düşündüren bilgi videoları üretiyorum. Genellikle haftada 1 video yüklediğim merak ve gizem dolu kanal. Gerçekten YouTube Türkiye’de bulunan bilim ve yaşam hakkında hatta dahası ile video içerikler oluşturmakta.

YouTube’dan Artık Para Kazanmak Zorlaşıyor

Ruhi Çenet, “Youtube’dan Bugüne Kadar Kazandığım TOPLAM PARAYI Açıklıyorum!” adlı videosunu yayınladı ve yayınladıktan sonrasında YouTube Türkiye’de trend videolar listesinde 2. sırada yer alıyor. O videoya hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Araştırmalara Göre Kamera Alırken Fiyata Değil Performansa Önem Veriyoruz

Uğur Aydemir

Razer, Titreşimli ‘Nari Ultimate’ Kulaklıklarını Xbox One’a Getirdi

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Fold Temmuz’da Çıkmıyor!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.