Ronaldo'nun Juventus Transferi FIFA 19'u Zor Durumda Bıraktı! | TeknoDiot.com
arama

Ronaldo’nun Juventus Transferi FIFA 19’u Zor Durumda Bıraktı!

Cristiano Ronaldo, 105 milyon avro bonservis bedeliyle, efsaneleri arasına adını yazdırdığı Real Madrid'den ayrılarak Juventus'a transfer oldu. Portekizli süper star, kapak yıldızı olduğu FIFA 19'da önemli bir krizin patlak vermesine de sebep oldu.
     
Ronaldo'nun Juventus Transferi FIFA 19'u Zor Durumda Bıraktı!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buğra Noyan Buğra Noyan

Dünyaca yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo 9 yıl Real Madrid kulübünde top sürdü. Son günlerde gündemde olan Cristiano Ronaldo Juventus’a transfer oldu. Portekizli yıldız futbolcu, kapak yıldızı olduğu FIFA 19‘da önemli bir krizin patlak vermesine de sebep oldu.

Cristiano Ronaldo, 105 milyon avro bonservis bedeliyle, efsaneleri arasına adını yazdırdığı Real Madrid’den ayrılarak Juventus’a transfer oldu. Portekizli yıldız futbolcu, kapak yıldızı olduğu FIFA 19’da önemli bir krizin patlak vermesine de sebep oldu. Uzun zamandır spor gündeminden düşmek bilmeyen bu transfer haberi merak konusu idi.

Transfer oldu olacak derken sonunda imzalar atıldı. Ronaldo, Juventus’ta 7 numaralı formayı giyecek. FIFA 19 tarafında ise kafalar iyice karıştı diyebiliriz. Juventus taraftarlarında sevince sebep olurken FIFA 19 tarafında ise bir soruna yol açabilir. Sorunun ana kaynağı ise FIFA 19’un kapağında Real Madrid formasıyla Cristiano Ronaldo’nun yer alması. Ayrıca FIFA 19’un bütün tanıtım materyallerini “Real Madrid’li Ronaldo” üzerine kurgulayan EA Sports için pek çok düzenlemeyi beraberinde getiriyor.

Ronaldo'nun Juventus Transferi FIFA 19'u Zor Durumda Bıraktı!

Görsel temsilidir.

Kafalarda soru işareti bırakan bir soru ise Cristiano Ronaldo Juventus’a transfer oldu, FIFA 19 kapak görseli değişecek mi? Bu transferin oyun dünyası ile bir bağlantısı yokmuş gibi gözükse de özellikle futbol oyunları severler için de önemli gelişmeler yaşanabilir. Aslında genellikle oyuncular transfer olunca oyun piyasaya çıkmadan güncelleme yapılabiliyor ancak, burada biraz durum karışık. Çünkü bir oyunun kapak görselinde transfer olan bir futbolcu söz konusu.

Transfer sonrası, Real Madrid formalı Cristiano Ronaldo FIFA 19 kapağı değiştirilebilir.Ancak  bu değişikliğin o kadar da kolay olmayacağını söyleyebiliriz. Bunun sebebi de lisans anlaşmaları. EA Sports lisans anlaşmaları gereği Real Madrid’e formasını kullandığı için belirli bir lisans ücreti ödüyor. Genellikle süreli olan bu anlaşma tümden iptal edilecek mi, yoksa anlaşmalar bu transfer koşulları da göz önünde bulundurularak mı yapılıyor bilmiyoruz.

Yani bu konunun detaylı içeriği EA’da saklı diyebiliriz. Şuanda resmi açıklama yapılmadı.  FIFA 19, kutulu oyunların kapak basım işlemlerinin de aylar öncesinden yapıldığının altını çizelim.

Sosyal Medya’da TeknoDiot
TD ÖNERİYOR
Teknolojik Köpek: SpotMini
Teknolojik Köpek: SpotMini