«
Rise of Ragnarok Asunder, Artık Mobil'de Mobil Oyun Haberleri

1 Ağustos, 2018 – Video oyunu dağıtıcısı Yoozoo Games, Rise of Ragnarok – Asunder’ı resmî olarak yayınladı. Yeni fantastik MMORPG, artık App Store ve Play Store’da.

Rise of Ragnarok – Asunder, oyuncuların mistik diyarlarda macera peşinde koşmalarına olanak sağlayan fantastik bir MMORPG. Oyunda beş güçlü sınıftan birini seçmek mümkün; Suikastçı, Savaşçı, Büyücü, Rahip ve Kolcu. Çeşitli PvE ve PvP modları oyuncuları bekliyor.

Oyuncular küçük arena tarzı düellolarda arkadaşlarıyla savaşabilir, büyük çaplı MOBA çarpışmalarına katılabilir ya da üç farklı baskın türünde Boss’ları yenebilir ve sıra dışı ganimetler edebilirler. Oyuncular yoldaş ve petleriyle birlikte savaşabilir, Ruh Ekipmanı sistemiyle avantaj kazanıp oyun tarzlarını geliştirebilirler.

Rise of Ragnarok Asunder, Artık Mobil'de Mobil Oyun Haberleri

  • Rise of Ragnarok Asunder, Artık Mobil'de Mobil Oyun Haberleri

    Fortnite Mobile Destekleyen Android Cihazlar Açıklandı

Büyük Mısır Piramitleri’nden Olimpus Dağı’nın sarp yamaçlarına kadar oyuncular gerçek dünyadan alınmış dünya harikalarının tadını çıkarabilirler. Tüm mekânlar gerçek hâllerinin birer kopyası. Tek farkı, zırhlarınızı kuşanıp ilahî gücünüzle buraları gezebilecek olmanız.

Rise of Ragnarok – Asunder‘ı  Google Play Store veya App Store‘dan indirip dünyayı parçalayabilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *