TeknoDiot
     
     
     

Rise of Ragnarok Asunder, Artık Mobil’de

Rise of Ragnarok Asunder, Artık Mobil'de

1 Ağustos, 2018 – Video oyunu dağıtıcısı Yoozoo Games, Rise of Ragnarok – Asunder’ı resmî olarak yayınladı. Yeni fantastik MMORPG, artık App Store ve Play Store’da.

Rise of Ragnarok – Asunder, oyuncuların mistik diyarlarda macera peşinde koşmalarına olanak sağlayan fantastik bir MMORPG. Oyunda beş güçlü sınıftan birini seçmek mümkün; Suikastçı, Savaşçı, Büyücü, Rahip ve Kolcu. Çeşitli PvE ve PvP modları oyuncuları bekliyor.

Oyuncular küçük arena tarzı düellolarda arkadaşlarıyla savaşabilir, büyük çaplı MOBA çarpışmalarına katılabilir ya da üç farklı baskın türünde Boss’ları yenebilir ve sıra dışı ganimetler edebilirler. Oyuncular yoldaş ve petleriyle birlikte savaşabilir, Ruh Ekipmanı sistemiyle avantaj kazanıp oyun tarzlarını geliştirebilirler.

Rise of Ragnarok Asunder, Artık Mobil'de

[sp-related style=”dark” id=”27026″]

Büyük Mısır Piramitleri’nden Olimpus Dağı’nın sarp yamaçlarına kadar oyuncular gerçek dünyadan alınmış dünya harikalarının tadını çıkarabilirler. Tüm mekânlar gerçek hâllerinin birer kopyası. Tek farkı, zırhlarınızı kuşanıp ilahî gücünüzle buraları gezebilecek olmanız.

Rise of Ragnarok – Asunder‘ı  Google Play Store veya App Store‘dan indirip dünyayı parçalayabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni Doom Eternal 20 Mart’ta Çıkıyor

Umut Bilgen

PUBG Mobile, Oyuncular ile Birlikte 2. Yaşını Kutluyor!

Buğra Noyan

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 8 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 62 TL)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.