TeknoDiot.com
   
     

Riot Games’ten Yeni Oyun Geliyor!

Riot Games'ten Yeni Oyun Geliyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Riot Games‘in kurucu ortaklarının bugün yaptığı duyuruya göre. Riot Games’in League of Legends geliştirici takımını küçültme yoluna gidiyor.

Bu sayede de dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends’in yapımcı şirketi Riot Games sadece League of Legends geliştiricisi olmaktan çıkıp başka oyunlar üretmeye geri geçebilecek.

Riot Games’in icra kurulu başkanı Brandon Beck ve Kurucu ortaklarından Marc Merill‘in yaptığı bir açıklamada, “Büyük ve yetenekli bir takıma sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Artık Riot Games’in sonundaki “s” i kullanarak yeri projeler üretmeye başlayabileceğiz. Sizlerle de yakın zamanda ne üzerinde çalıştığımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz. Hayalimizdeki işi yapmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.”açıklamalarında bulundular.

:: Need for Speed Payback’den Müthiş Bir Fragman

:: League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimi (13 – 16 Ekim)

Riot Games'ten Yeni Oyun Geliyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Riot Games, Marc Merill ve Brandon Beck tarafından 2006 yılında Los Angeles‘da kurulmuştu. O günden bugüne League of Legends oyunundan dolayı bir çok başarı elde etmişti. Marc Merill ve Brandon Beck l oyunlara geri dönerken şirket operasyonlarını da yine uzun zamanlı çalışanları Dylan JadejaScott Gelb ve Nicolo Laurent‘e bırakıyor. Riot Games ne kadar League of Legends ile tanınsa da masaüstü oyunları ve Tencent adında bir PC oyunları bulunmakta.