Riot Games'ten Yeni Oyun Geliyor! - TeknoDiot.com

Riot Games’ten Yeni Oyun Geliyor!

Abone Ol 

Riot Games‘in kurucu ortaklarının bugün yaptığı duyuruya göre. Riot Games’in League of Legends geliştirici takımını küçültme yoluna gidiyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu sayede de dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends’in yapımcı şirketi Riot Games sadece League of Legends geliştiricisi olmaktan çıkıp başka oyunlar üretmeye geri geçebilecek.

Riot Games’in icra kurulu başkanı Brandon Beck ve Kurucu ortaklarından Marc Merill‘in yaptığı bir açıklamada, “Büyük ve yetenekli bir takıma sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Artık Riot Games’in sonundaki “s” i kullanarak yeri projeler üretmeye başlayabileceğiz. Sizlerle de yakın zamanda ne üzerinde çalıştığımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz. Hayalimizdeki işi yapmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.”açıklamalarında bulundular.

:: Need for Speed Payback’den Müthiş Bir Fragman

:: League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimi (13 – 16 Ekim)

Riot Games'ten Yeni Oyun Geliyor!

Riot Games, Marc Merill ve Brandon Beck tarafından 2006 yılında Los Angeles‘da kurulmuştu. O günden bugüne League of Legends oyunundan dolayı bir çok başarı elde etmişti. Marc Merill ve Brandon Beck l oyunlara geri dönerken şirket operasyonlarını da yine uzun zamanlı çalışanları Dylan JadejaScott Gelb ve Nicolo Laurent‘e bırakıyor. Riot Games ne kadar League of Legends ile tanınsa da masaüstü oyunları ve Tencent adında bir PC oyunları bulunmakta.

Göz atın:   Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!