TeknoDiot
     
     
     

Riot Games Ekibi, Yeni Mavi Öz Sistemini Açıkladı

Riot Games Ekibi, Yeni Mavi Öz Sistemini Açıkladı

Riot Games’in yeni sezonda İP kavramını kaldırıp Mavi Öz devrini başlattığını sizlere aktarmıştık.

Şimdi ise hesaplara yüklenen Mavi Özlerin neye göre yüklendiğini aktaracağım. İlk olarak sezon öncesi dönemde ne kadar İP‘niz varsa aynı miktarda Mavi Öze dönüştürüldü. Ardından oyuncularına güzellik yapan Riot Games mevcut öz miktarını katlayarak (neredeyse 6.5 katı kadar) hesaplara yükledi. Rünler artık ücretsiz olduğu için 2017’den sonra alınan rünlerin bedelleri de mavi öz olarak iade edildi.

2017 den önce alınanlar ne olacak diyorsanız bitmedi. 2017 öncesinde alınan her normal 3. aşama Rün için 100, her 3. aşama cevher için 300 Mavi Özü geri aldık. Bitmedi İP kullanılarak alınan her Rün sayfası için 1500 mavi öz, RP ile alınan her 4 rün sayfası için 1 adet Gizemli Destansı Kostüm olarak hesaplara gönderildi. Durduk yerde kostüm geldi diyen arkadaşlar şimdi anlamışlardır neden geldiğini.

https://teknodiot.com/league-of-legends-yeni-sezon-yukselme-ligi-degisti-5530.html

Ayrıştırma işleminde de ufak değişiklikler yapan Riot Games ayrıştırma sırasında elde edilen öz miktarını biraz azalttıklarını ama bunu telafi etmek amacıyla sandıklarda düzenleme yaptıklarını ve sandıklardan iki eşya düşmesini mümkün hale getirdiklerini belitti. Sürekli kasa açıyorum ama hep kristal yada öz düşüyor diyenlere iyi bir haberim var Kötü Şans Koruması tam size göre, yeni sistemle artık kasalardan sürekli kostüm kristali ve öz düşmesi önlendi.

Riot Games Ekibi, Yeni Mavi Öz Sistemini Açıkladı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 7 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 82 TL)

Buğra Noyan

Nubia Red Magic 3S Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Football Manager 2020, Playstore’da Sevenleriyle Buluşuyor

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.