TeknoDiot.com
   
   

Resident Evil 7 “Not A Hero” Tanıtım Videosu Yayınlandı

Resident Evil 7 “Not A Hero” Tanıtım Videosu Yayınlandı

Capcom yakında çıkacak Not A Hero DLC’si için oynanışı da gösteren bir video yayınladı. İşte Resident Evil 7 videosu.

Resident Evil 7 için çıkması planlanan Gold Edition, oyunun tüm ek görev paketlerini de içerecek. 12 Aralık tarihinde çıkacak olan Gold Edition ile birlikte son iki resmi ek görev paketi de piyasaya çıkacak.

Banned Footage olarak adlandırılan bu ek görev paketlerinden sonuncusu olan End Of Zoe, Gold Edition ya da sezon bileti almamış olan oyuncular için ücretli olacak. Bir diğer DLC olan Not A Hero ise tamamen ücretsiz çıkacak.

Not A Hero aslında ilk çıkması planlanan ek görev paketiydi, ancak çeşitli sebeplerden dolayı çıkışı çok gecikti. Capcom bu gecikme yüzünden Not A Hero için ücret talep etmemeye karar verdi.

Tokyo Game Show kapsamında Not A Hero için bir de kısa tanıtım videosu yayınlandı. Aşağıda izleyebileceğiniz videoda, DLC’nin kahramanı olan Chris Redfield’ın gözünden, Baker ailesinin evinin altındaki madende olup bitenleri görebilirsiniz.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.